Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Dėl UAB


    


Matas 2021-08-09 16:37
Jeigu asmuo vadovaujantis UAB ir tuo paciu budamas akcininku yra pareiksti kaltinimai padarius nus. v. ir dėl to atsistatydina iš esamų pareigų. Ar bus pagrindas pašalinti UAB iš pirkimo procedūrų jeigu buvęs UAB vadovas liktų UAB akcininku?

1. Alda 2021-08-09 17:07
Manau šiuo atveju fizinio asmens (direktoriaus) baudžiamoji atsakomybė negali būti tapatinama su JA baudžiamąja atsakomybe,kol įtarimai JA-niui,kurio akcininku esate,dar nepareikšti.

2. Matas 2021-08-09 17:25
Gal yra kur nors tai reglamentuota?
Bei kaip tuo atveju, jei buves UAB vadovas perleistu savo akcijas tretiesiems asmenims, ar butu galima pasalinti UAB is pirkimo proceduru?

3. Alda 2021-08-09 19:12
Čia jau turi būti priimti prokuroro nutarimu nustatyti nuosavybės teisių apribojimai pagal BPK (procesinės prievartos priemonės ,skyriuje),konkrečiai-jūsų turimoms akcijoms.Jei tas dar nenustatyta,galbūt tolimesniame procese gali būti priimta,pavyzdžiui,kad ir- skiriant bausmę,bet tik jūsų turimo turto atžvilgiu.
UAB pašalinimas iš pirkimo procedūrų,būtų įmanomas, jeigu būtų kieno nors paprašyta ginti viešąjį interesą.Tai būtų,pasiskaitykite,pagal Prokuratūros įstatymo 19 straipsnį,ką galima uždrausti juridiniam asmeniui.
Žinoma,kaltinimas gali būti vėliau išplečiamas (papildytas) naujais įtariamaisiais ar naujomis nusikalstamomis veikomis,jei to kažkas paprašys..Kol kas to,kaip spėju,nėra..

4. Alda 2021-08-09 19:37
Pakonkretinu-Baudžiamojo proceso kodekso 151,157 str.pasiskaitykite.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.