Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Kai skolininkės dukra teism...


    


Nerijus 2021-08-10 14:29
Esu kreditorinių teisių paveldėtojas į skolą. Skolininkė yra pensijinio amžiaus, todėl nuo 2005 iki 2011 metų skola buvo nuskaitoma nuo pensijos. Teismo nutartis nevykdoma. Kadangi turiu svarius įrodymus jog teisėsauga bendradarbiauja su skolininke atgauti skolos nematau prošvaisčių. Pasirodo skolininkei užteko deklaruoti savo gyvenamąja vietą užsienyje ir pensija Lietuvoje sustoja. Pensijai sustojus vykdomasis raštas gražinamas antstolei. Vykdomo rašto prieš prieš daugelį metų neišdavė... nes juk dukrelė dirba teisme. Dėl B.K. 245 taip pat skundus atmetinėja. Moteris manomai yra Jungtinėje Karalystėje kur tikrai gauna pajamas. Skola yra apie 3600Eur. Gal kas sugebėtų skolą išieškoti už atlygį po išieškojimo arba gal kas norite skolą nusipirkti? Juk teisininkui tai pinigai į kišenę? Galimai neišieškojus skolos galite tai nurašyti kaip nuostolį? Teikiu dar vieną skundą į policiją dėl B.K.245. Moteris yra paieškoma pagal antstolio prašymą. Bet iš ties jos niekas neieško ir skolos man nematyti.

1. Alda 2021-08-10 17:32
Matote,gerb.Nerijau,turėti svarius įrodymus,kad teisėsauga bendradarbiauja su skolininkės dukra,manau,nieko neįtikinsite,nes tokie įrodymai,jei ir būtų,jie jums neprieinami...Manau,sutiksite.

Vien tai,kad dukra dirba teisme..hm..ar skolininkių dukros jau negali dirbti teisme? Arba jei dirba,tai jau taip visus ten įtakoja,kad jie visi tik klusniai vykdo,ką tik ji,dažniausiai,sekretore dirbdama, įsakys...Ar taip manote? Turbūt pačiam juokinga...
Yra db tų būdų dėl skolos išieškojimo,tik reikia užsieny žinoti skolininkės tikslią gyvenamąją vietą užsienyje..Dėl šios vietos nustatymo (paieškos) jūsų anstolis turi rašyti prašymą policijai,o dėl policijos ligšiolinio neveikimo taip pat galima rašyti skundą.

2. Nerijus 1. Alda 2021-08-10 22:33
Korupcija ir melas... Teismo darbuotojai matomai pasidarė gėda kad internete pasklido informacija apie jos mamytės paiešką
Kaip suprantu mane oficialiai kažkuo tai kaltina. Juokas per ašaras... neseniai buvęs Kauno miesto apygardos civilinių bylų pirmininkas mane kaltino jog dėl mano komentaro Facebook paskyroje jį iš darbo išmetė... Tik Lietuvoje tokie cirkai gali vykti. Jaučiu normalūs advokatai net nesuvokia kokia korupcija ir melas juos supa.

3. Alda 2021-08-11 10:45
Tikrai suvokiam ir lb daug ką matom.Matom dažnai ir tai,kad kakta daužyti sienos nepasiteisina...

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.