Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > CB su Vaiko teisių apsaugos...


    


Jo 2021-09-17 18:36
Sveiki,

Pirmos intstancijos teismas tenkino VTAT prašymą, visiškai nesigilindamas į mūsų pateiktus įrodymus, telefoninių pokalbių su vaiku įrašus/stenogramas (ką kalba pats vaikas).

Kokie šansai yra laimėti bylą prieš VTAT, jei skųstume sprendimą besikreipdami į:
Aukščiausiąjį teismą
Europos Žmogaus teisių teismąAčiū

1. Alda 2021-09-17 18:56
Jau nesikeikiant galiu iš anksto konstatuoti-jeigu žmogus teisme išeina į dvikovą su institucija,VISADA pralaimi ...žmogus..Patikėkit-VISADA.Aukščiausiajame-irgi tas pats...Visų pirma,jūs dar dasibraukit iki to,kad jūsų skundą priimtų nagrinėti Aukščiausiasis.Pamatysite,kokį gausite atsakymą...
Aš už jus visa širdimi,bet šansų-mažai...Gal kam kitaip buvo? Sveikinu-oi,kaip jums pasisekė....

2. VP legal lt 2021-09-17 21:03
Labas vakaras,
Prieš kreipiantis į Aukščiausią teismą, patarčiau skųsti teismo sprendimą apygardos teismui.
EŽTT priima skundus nagrinėti tik tada, kai asmuo išnaudojo visas teisines galimybes savo šalyje.
gerb. Alda vėl viską bando pateikti juodom spalvom, taip tikrai nėra, ir esant faktams, bei tinkamai sudėliojus argumentus, galimybė laimėti tikrai yra.

3. Jo 2021-09-17 23:18
Beveik metus vyko teismo posedziai. Mes pateikeme turbut kokius 600 psl irodymu + n pokalbiu irasu. Teisejas net nesigilino i musu irodymus.
Cia Lietuvos teisingumas?

4. Alda 2021-09-18 16:32
Jūs,gerb.Jo,mūsų teismų darbe aiškiai fiksavote tai,kas vyksta ir tą įvardijote.Labai šaunu,kad eilinis žmogus tą suvokia..Bet kol dauguma žmonių tylės,taip ir bus.
Ką dabar jum patarčiau?
Manau,dažnai šiuose forumuose pastebėjote,kad man pakonsultavus žmones ir įvardijus aiškią juos smaugiančią problemą,staiga iššoka čia,užkulisiuose tūnančios kelios mano kritikuotojos ir pradeda teigti,kad viskas yra ne taip,girdi,bet daug geriau. Čia tik Alda taip piešia,realiai viskas vyksta kitaip..Ak,kaip teisėjai įsiklauso,kaip žmoniškai nusprendžia,ane?
Prašau jus-pasikreipkit į ką tik išnirusią VP legal lt ir paprašykite jums surašyti skundą Aukščiausiajam su jos užtikrinimu,kad ji negaus atmetimo iš šio teismo.Juk "tinkamai sudėliojus argumentus,galimybė laimėti,tikrai yra". Sutariam? Pasidžiaugsim rezultatu,gerb.Jo..Nes aš tai visai žiopla ir mūsų teisinėje sistemoje matau tik bloga...O pagal VP legal yra vien tik pergalės , ypač-dvikovose su institucijomis..Pabandykite paprašyti šios teisininkės pagalbos,kuriai viskas eina kaip peilis per sviestą ir manau tai yra tikras teisinis atradimas,jeigu žmogui,jau atėjusiam iki Aukščiausiojo teismo,ji pataria kreiptis pirmiausia-į apygardos,ir tik po to-į Aukščiausiąjį teismą..Čia tai bent teisinės žinios...Aš tokių tikrai neturiu,..

5. Laurynas 2021-09-19 14:28
Pirma instancija, apeliacinė instancija, kasacinio skundo pateikimas, priėmimas arba atmetimas, nagrinėjimas LAT. Maždaug taip turėtų atrodyti procedūros, bet pirmiausia siūlau susirasti advokatą, kuris specializuojasi tose šeimos bylose.

6. Alda 2021-09-19 18:20
Nemanau,kad ši moteris vykdė procesą be advokato.Bet ne tą ji norėjo pasakyt...Ji akcentavo,kad esam teismuose negirdimi...Visiškai pritariu šiai moteriai ir tai yra daugybės žmonių balsas..
Argumentų gali būt lagaminai,bet ar kas juos skaito,ar teisingai pritaiko?
Ar pastebėjote,kad neseniai viešoje svetainėje vienas iš teisėjų pasigodojo: "teisme nebuvau išklausytas".Bet šitą jis pastebėjo tik tada,kai jau jį nuteisė,-iki to jis to nematė.

Labai svarbu ir kiekvieną kviečiu matyti neteisybę ne tik tada,kai mums patiems skauda,bet ir kai kitas verkia..
P.S. Suprantama,kad tuoj išnirs mano kritikuotojos ir pareikš,koks joms gyvenimas gražus...:)) Stebuklas būtų,jei to nebūtų...

7. Jo 2021-09-20 10:51
Taip, advokata turejau visa laika, o paskutiniu metu turejau ir du. Taciau, musu irodymai buvo lyg tuscia vieta, ju neanalizavo, neanalizavo net vaiko telefoniniu pokalbiu, kur vaiko norai neatitinka teismo priimto sprendimo.

8. Alda 2021-09-20 12:20
Gerb.Jo,aš pati būdama teisininkė,tą patyriau,kai teisme,turint svarius oficialius įrodymus,juos nurungė klano išrašyta"špera".
Bet špera buvo ne paprasto žmogaus,bet-klano,konkrečiu atveju-butų ūkio,prieš kurį niekas niekada nelaimi,nes teismai klano bijo..Tiesiog bijo..
Gal kam buvę kitaip?,neskaitant,aišku,VP legal,kuri visada laimi...
Gerb.Jo,padaviau skundą apygardai.Sprendimas buvo "copy paste" žodis žodin...Aukščiausiajame-tas pats...
Bandykite kovoti,gerb.Jo,bet virtuvė,deja,tokia...Eikit į EŽTT ,gal....Net jei Aukščiausiasis nepriims skundo,vistiek tas reiškia,kad išnaudojote Lietuvoje teisines galimybes iki galo,todėl Europa skundą gal priims..Bet-gal...
Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.