Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Klausimas dėl žemes sklypo


    


xazeN 2021-10-21 16:17
Iš kilo keletas atrodo paprastų klausimų, bet atsakymų į juos pats nežinau. Tai gal kas tikrai žino ir gali atsakyti? :)

Klausimas nr1
Draugės brolis padovanos jai žemės sklypą, o tai reiškia, kad jei susituoksim ir statysim namą skirybų atveju aš išeinu be nieko?

Klausimas nr2
Draugės brolis parduoda žemės sklypą man (kitaip perrašo) ir susituokiam pastatom namą skiriamės, turtas per pusę?

Klausimas nr3
Padovanoja jai žemę ir pasirašom aš ir ji, kad tas sklypas priklauso abiem jai ir man ir kad nei vienas nieko negalėtų daryti be antros pusės. Ar yra kokia išeitis, sutartis padaryti taip?

Esam susižadėje norim daug, bet nenorim ir likti be nieko jei kada nors įvyktų kas nors blogo. Abu pasiruošę dėti daug pinigų. Kaip sakoma meilė yra meilė, o pinigai yra pinigai :)

1. Alda 2021-10-21 16:58
Tai draugės brolis tegu padovanoja žemės sklypą jums abiems.Tik už pusę sklypo jūs sumokėsite mokesčius,nes esate svetimas žmogus,o ji-sesuo.Tada drąsiai statotės ir be jokių sutarčių viskas per pusę.

2. Gražina 2021-11-12 13:04
Pasirašote ikivedybinę sutartį, kur galite aptarti turto padalinimo klausimą po skyrybų, pvz. kad sklypas bus dalinamas lygiomis dalimis kartu su namu.

Arba, kai susituoksite, žmona galės Jums padovanoti pusę sklypo.

Tiesa, jeigu statyboms planuojate imti kreditą, apie tai, kad norite sudaryti ikivedybinę sutartį / dovanoti sklypo dalį, geriau susitarti ir nusimatyti kreditavimo sutartyje.


Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.