Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Atstovavimas paveldejime ne...


    


Neringa 2021-10-21 18:55
Noreciau paklaust mire anyta , ji turejo 3 sunus jie visi pretenduos paveldejime ir vyras .bet mano vyro nebera jis mires irjo vieton stoja nepilnametis musu sunus.dabar klausiau notares sako reikia teismo leidimo duomenu neteikia apie paveldejima ,o teisme issiemus pildyti forma reikia nurodyti koks paveldimas turtas .taikas teikia sia info ? Nes anstolei skambinau irgi nieko negali pasakyt.Nuoko reikia pradeti tvarkytis ?

1.  2021-10-21 18:55
 

2. Alda 2021-10-21 20:12
Pirmiausia eikite į VĮ Registrų centrą su prašymu Dėl informacijos apie mirusiosios palikimą sudarantį NT pateikimo.Čia susirinksite turėtą mirusiosios vardu nekilnojamąjį turtą.Tada eiti į visus komercinius bankus išsiimti pažymas apie turėtus indėlius,kaupiamąsias lėšas ar gautas paskolas.Čia gausite visų piniginių lėšų ir turėtų skolų sumas.Toliau-Regitra-apie turėtas transporto priemones.Toliau lieka Turto arešto aktų registras-ar nėra areštuoto turto.
Kreipkitės įstatymiškai atstovaudama nepilnametį vaiką-suinteresuotą asmenį dėl palikimo priėmimo- su jo gimimo liudijjimu kaip jo motina.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.