Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Padekit


    


yooo 2021-10-30 03:22
Sveiki.
Pas mane kišenėje policija rado žolės, o aš atsisakiau duoti parodymus iš kur aš ją pirkau, tačiau kitas žmogus kuris buvo su manim padavė parodymus kad būtent aš pirkau ir iš kur pirkau. Kas bus?

1. vplegal.lt 2021-10-30 11:06
Labas rytas,
Jums greičiausiai bus pareikšti įtarimai pagal LR BK 259 str. neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, priklausomai nuo kiekio, gali būti skirta iki 2 metų laisvės atėmimo.
Jei jūsų draugas apklausos metu pasakys, kad davė jums pinigus, kad jūs nupirktumėte jam žolės, jums gali būti pareikšti įtarimai pagal LR BK 260 str. Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, tokiu atveju ir atsakomybė bus griežtesnė - tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Šiuo atveju tikrai rekomenduojame pagalvoti apie advokatą.
Jei reikės pagalbos - kreipkitės.
+37061111899

2. Alda 2021-10-30 13:00
Nieko čia labai blogo.Prisipažinkit,kad pirkote jūs,bus lengvinanti aplinkybė.Šiuo metu seime svarstoma dėl bausmės palengvinimo tokiems kaip jūs.Bausmė bus ne baudžiamoji,o administracinė,jei nubalsuos.Bus viskas gerai.

3. Alda 2021-10-30 19:06
Pabrėžtina-jūs pirkote išimtinai savo reikmėms.Draugo nevaišinote,jokiu būdu.

4. vplegal.lt 2. Alda 2021-10-31 08:18
Po tokių patarimų tenka ilgai ir nuobodžiai rengti apeliacinius skundus.

5. Alda 4. vplegal.lt 2021-10-31 17:05
Matau,kad mūsų teisinės pozicijos,kaip visada,kertasi ir tai yra natūralu.Vieni teisininkai,kuriems atstovauja vplegal.,nieko nepataria įtariamajam,kas jam būtų geriau sakyti ,bet siūlo save,tipo-aš gelbėtoja.Kita grupė teisininkų,kuriems atstovauju aš,-niekada nesiūlo savęs kaip gelbėtojos,bet visada kaltinamajam siūlo pačius geriausius patarimus,jo paties labui..
Išvada: mes visada renkamės..Mūsų pasirinkimai apsprendžia tolesnę sėkmę arba nesėkmę...
Mano credo: Kritikuoti kitų teisininkų aš nemėgstu ir vertinimais nesisvaidau.

6. vplegal.lt 5. Alda 2021-11-04 17:44
Miela kolege,
Nesuprantu jūsų agresijos į mano komentarus.
Negaliu sutikti su pasiūlymu tikėtis sulaukti seimo priimto BK pakeitimo, ir Prezidento pasirašymo.
Atsižvelgiant į dabartinę politinę situaciją labai tikėtina, kad Prezidentas vetuos šį švelninimą.
Juo labiau, šioje situacijoje gali būti pareikšti įtarimai ir pagal bk260 str. o čia jau jokie 259 dekriminalizavimai nepadės, o atsakomybė nevaikiška - nuo 2metų realaus laisvės atėmimo.
Esant tokiai situacijai ir nesusipažinus su byla, nesigaudančiam asmeniui sakyti, kad čia nieko baisaus - mažų mažiausiai neatsakinga.

P.S. atsižvelgiant, kad mane ne vieną kartą vadinate moteriška gimine, panašu, kad mane su kažkuo painiojate.

7. Alda 6. vplegal.lt 2021-11-04 18:26
Mes galime bendrauti ir kultūringai..Kaip žinia,pirmame balsavimo etape buvo nubalsuota už dekriminalizavimą.Laukia antras balsavimas...Turiu vilčių,kad neplatinimas virs tik administraciniu nusižengimu..Būtų malonu...
O kas liečia apklausas,tai visiškai aišku,kad aš saugau įtariamąjį nuo prisišnekėjimo prieš save...kad neišvirstų pirkimas savo reikmėm-į vaišinau draugą ar pan.Čia esmė...
Dėl jūsų lyties ,vplegal..Na,tarkim,aš pasivadinu pseudonimu-gitell.Jūs žinosite ar aš vyras ar moteris pagal tai? Mes dažnai perdaug slepiamės,gal tai ir pateisinama,bet kreipiantis ir pasirenkant pseudonimus,manyčiau reikėtų neapsunkinti forumo dalyvių spėlionėmis dėl lyties.Manau sutinkate dėl to?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.