Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Dėl skolos


    


Gintee 2022-01-04 13:53
Sveiki, paveldėjau turtą pagal turto apyrašą, kuriame skolos už vandenį nebuvo. Ir turto apyraše jis nėra įrašytas. Po 4 metų man paskambino ir pasakė, kad yra skola už vandenį likusi, ką tokiu atveju daryti? Privalu man mokėti? Ačiū.

1. Alda 2022-01-04 18:09
Pasiskaitykite CK 5.63 str.1-ą ir 3-čią dalį, kurios sako, kad kreditorių reikalavimams dėl skolų paveldėjimo pateikti taikomas labai trumpas senaties terminas. Daugiau kaip trys metai po mirties fakto reikalavimas jau yra teisiškai negaliojantis, nes trys metai jau yra naikinamasis terminas. Tai va..

2. Gintee 1. Alda 2022-01-05 08:43
Ačiū Jums🌸

3. Sigita 2022-04-15 17:07
2022-01-04 iš UAB ,,Sergel" paštu gavau mokestinį pranešimą, kad esu skolinga mūsų namą administruojančiai bendrovei 32,76 Eur ir UAB ,,Sergel" administravimo mokestį 16,- Eur. Namą administruojančiai bendrovei tą pačią dieną pervedžiau pinigus, o UAB ,,Sergel" parašiau el. laišką su prašymu, kad anuliuotų 16, - Eur mokestį, nes iš namą administruojančios bendrovės kelis mėn. nebuvau gavusi mokestinių pranešimų. Prasidėjo gasdinimai, kad prieš mane bus pradėtas teisminis procesas, jei nesumokėsiu 16, Eur, taip pat buvau išvadinta neadekvačia ir logiškai nemąstančia. Bandžiau gauti jų vadovės telefoną, pasirodė, kad tai neįmanoma. Susijungus UAB ,,Gelvorai" ir UAB ,,Sergel" grąsinimai tęsiasi ir toliau, nors vadovo telefonas ir skelbiamas viešai, nė karto nepavyko prisiskambinti. Vadovui parašiau laišką, tačiau vėl sulaukiau skambučio iš eilinės darbuotojos su tais pačiais grąsinimais. Po to, kai namą administruojančiai įmonei pervedžiau pinigus dar kelis kartus iš eilės gavau neteisingai išrašytus mokestinius pavedimus, bandžiau tai paaiškinti GelvoraSergel darbuotojams, tuo motyvuodama, kad gal būt ir prieš tai namą administruojanti bendrovė padarė klaidą ir neišsiuntė mokestinio pranešimo ir jei jie nesugebėjo man tinkamai pranešti, o tai atliko UAB ,,Sergel"", lai jie ir sumoka 16,-Eur. Viskas veltui, pasaka ta pati, kad prieš mane bus pradėtas teisminis procesas ir aš labai nukentėsiu finansiškai. Siūlau panašiems kaip aš patyrusiems nemotyvuotus ir įžeidžiančius  reikalavimus burtis į grupę ir apskųsti šią skolas išieškančią bendrovę. Visą susirašinėjimą (grąsinimus, įžeidinėjimus) su UAB ,,Sergel" turiu el. pašte ir galiu pateikti kaip mano pasakojimo įrodymą. Taip pat turiu ir namą administruojančios bendrovės  neteisingai išrašytus mokestinius pavedimus bei jų el laišką, kuriame parašyta, kad jie apsiriko.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.