Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Įžeidimas


    


arunis 2022-01-11 13:29
Sveiki.
Darbininkas D. lygino sienas mano remontuojame bute. Man, kaip nesuprantančiam, atrodė, kad gerai ir sumokejau už darbą. Atėjus vyrams dėtį plyteles pastarieji atsisakė tai daryti, nes sienos labai kreivos ir kampai neišlyginti.
Parašiau D. Jis atrašė, aš klounas, turiu išsibalintį veidą, vabalas ir dar daug gražių, pagal ji, tezių.
Dabar, klausimas: ką, darytį ar turiu suduoti jam, ar apsiverkti ir gyvent toliau.
Dėkui

2. Alda 2022-01-11 16:55
Žinote, iš dalies jis teisingai apie jus pasakė, nes, visų pirma, samdydamas darbuotoją, turite ir pats domėtis apie špakliavimą. Baigus darbą, reikėjo atsivesti suprantantį žmogų įvertinti jo darbą ir tik tada užmokėti, jei viskas gerai..
Dabar gi reikės jam reikšti pretenziją dėl nekokybiškai atlikto darbo ir trūkumų šalinimo...

3.  2022-01-12 13:24
Dėkui už atsakymą. Iš dalies jus teisi. Tas D. yra dukterėčios vyras ir aš tikėjau žmogumi. Man tik idomu ar galiu ji paduoti
uz įžeidinėjimus. Ir dar aš girdėjau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą ir eidamas pas dantistą aš tikrai nesidomėsiu
stomotologija.
Dėkui.

4. Alda 2022-01-12 13:28
Kita vertus, ateina chaltūrščikai klijuoti plytelių ir pradeda kritikuot kito darbą, tipo-mes ekspertai, primokėk, girdi, tai mes išlyginsim... Labai žiūrėkit, ar čia nebus tokie,kur nori sau prasimanyt papildomo uždarbio..
Aš manau,kad pirmas vyrukas tikrai gerai nušpakliavo,užtai jis ir pyksta.. Pasitikrinkit dar pas ką, kuris čia žioplas...

5. barsukas 2. Alda 2022-01-13 12:37
Alda,
Jūs kaip visada teisi.
Parduotuvėje nusipirkę nekokybiško maisto esame kalti, kad prieš valgant neatlikome laboratorinio tyrimo.
Kreipdamiesi į gydytoją turime vestis kitą gydytoją, o eiti pas advokatą konsultacijos, prieš tai nesudarius teisinių paslaugų sutarties su dar dvejomis kontoromis, kurios turės tikrinti trečiosios darbą - nepateisinamas aplaidumas.

6. :: 2022-01-13 13:15
Gyvenkit toliau. Jeigu reikia būtent plytelių, suraskit meistrą kuris padarys viską. Ieškokit pagal rekomendacijas, atliktus darbus ir pan. Pasirašykit sutartį, kurioje būtų įvardinta kokie darbai turi būti atlikti ir rizikas nusimatykit. Įsižeidinėt neverta. Pešiotis irgi. Sėkmės.

7.  2022-01-17 12:26
Dekui barsukui ir kitiems

8. osra 2022-02-04 11:55
BK straipsnis panaikintas, ANK atsakomybės nėra. Kaip ten nebuvo, įžeidinėti negalima. Jei turite įrodymą (įrašą) galite duoti civilinį ieškinį dėl kompensacijos už orumo pažeminimą.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.