Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Skolos išieškojimas - siūla...


    


Nerijus 2022-02-18 12:08
Esu reikalavimo teisių į skolą paveldėtojas. Kaimynė stambiai apgavo mano mamytę, bet tėvam pavyko prisiteisti tik mažą dalį išviliotos sumos. Skola buvo priteista prieš 15 metų.

Skolininkei sulaukus pensinio amžiaus antstolis M. P. skolos išieškojimą pradėjo išskaičiuoti iš pensijos, bet 2012 metais skolos išieškojimas nutrūko... Po to nesame gavę nei cento.

Priežastis... deklaruotas išvykimas į Jungtines Karalystes. Ar iš ties skolininkė išvyko ir kur ji gyvena niekas taip ir nenustato ir nežino... ir neieško. Neabejoju, kad to priežastis yra tai jog skolininkės dukra vėliau tapo to pačio teismo kuris priteisė skolą darbuotoja ir dirba jame iki šiol. Kauno apylinkės teismo rūmuose.

Po M. P. išieškojimą vykdė R. S., bet matomai gavus nurodymus ji gražino vykdomą raštą. Parašysiu skundą, kurį pateiksiu antstolei.

Matosi, kad "sistema" kovoja už savus. Skola yra apie 5000Eur... Kaip elgtis? Ar yra norinčių pasidarbuoti už sėkmės mokestį. Atgavus pinigus siūlau 40% nuo atgautos sumos. Priedo manau galite prisiteisti papildomas išlaidas.

Skolininkės atseit ieško policija: https://www.ird.lt/lt/gyventojams/iazr-ieskomu-asmenu-neatpazintu-lavonu-ir-nezinomu-bejegiu-asmenu-zinybinis-registras-2/view_item?asm_num=398206

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.