Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Šmeištas


    


Anonimas 2022-02-20 11:14
Uždaroje daugiabučio namo Facebook paskyroje pasidalinau skelbimu, kaip atsaką į vieno nesąžiningo kaimyno skelbimą. Jis vėliau man pradėjo grasinti, kad mano skelbimas yra šmeištas ir mane perdavė policijai dėl baudžiamojo kodekso 154 str. Ar galėtumėte pakomentuoti ar aš kažką pasakiau blogai ir kaip man toliau elgtis?

“Kaimynai esame visi, bet kultūringu bendravimu mažiausiai pasižymi (Vardas Pavardė). Kai šis žmogus siekia naudos – moka gražiai meluoti į akis, bet kitu atveju - sunku net įsiterpti per keiksmažodžių laviną iš gerbiamojo pusės, kalbu iš patirties. Kam dar neteko susidurti su šiuo dviveidžiu asmeniu, nesupras, bet tikiu, kad laikui bėgant visi pamatys šio kaimyno kitą bendravimo pusę.

(Vardas Pavardė) elgiasi labai nekompetentingai publikuodamas negaliojančių teisės aktų ištraukas ar įstatymų senų redakcijų nuotraukas, kurios bet kokiu atveju mums negaliotų. Net neabejoju, kad tokiu būdu tik stengiasi gąsdinti namo gyventojus parinkdamas labiau tinkamas pastraipas, kad įbauginti žmonės lengva ranka atiduotų savo turtą. Bet tai jau nestebina, kadangi žiniasklaida mirga nuo šio asmens sukčiavimo istorijų.

Siūlomas terasos įrengimo projektas yra absoliučiai netinkamas, nes namo gyventojai praranda/padovanoja dalį savo turto, kad buto kokybe nepatenkintas (Vardas Pavardė) galėtų padidinti savojo vertę. Vienintelis logiškas variantas būtų už bendrai sutartą kainą išsipirkti iš visų namo gyventojų žemės sklypą terasai. „Win win“ situacijos nebūtų jokiu kitu atveju, kadangi mažai norinčių atsirastų parkuoti savo automobilį prie kaimyno langų, kuris pastoviai kitiems kaimynams už tai kviečia policiją. (Vardas Pavardė) juk niekur neįsipareigoja neskųsti policijai dėl toliau „neteisėtai“ statomų automobilių ar nenuleidinėti padangų (notaro patvirtini leidimai net neabejoju jei ir būtų, galėtų netikėtai būti panaikinti), tačiau terasai vietą mes jau būsime atidavę, kurią net neabejoju, kitu žingsniu sieks įsiteisinti kaip nuosavą turtą, keldamas kitus grasinimus.

Kaimynai nebūkite naivūs ir nepasiduokite bauginimui. Šios situacijos sprendimas gali būti, bet ne (Vardas Pavardė) siūlomu keliu.”

1. Alda 2022-02-21 15:20
Matote,viešumas visada turi savo kainą.Vargas jums,jei tėvai neišmokė pagrindinės gyvenimo taisyklės "Tavo liežuvis-tau priešas".Tai labai svarbu.Ypač minint žmonių pavardes,įvardyti jų būtas ar nebūtas nuodėmes,išties yra nekorektiška..

2. :: 2022-02-24 17:49
Atsiprašyti kaimyno tiesiog, ištrinti įrašą, apgalvoti savo komunikaciją, eiti profesionalesniu keliu ir spręsti konfliktus civilizuotai.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.