Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Dėl turto areštavimo


    


Gintare36 2022-03-10 10:54
Laba diena, uždėjo arešta namui ir automobiliui, yra du vaiaki nepilnameciai ir tai musu vienintelis turtas. Mašina būtina vaikus nevešti i mokykla, nes gyvename kaime. Ar gali visa tai atimti be jokiu išlygu ?

1. Alda 2022-03-10 11:10
Areštas dar nereiškia atėmimo.Vežioti vaikus su areštuota galima,tik parduoti-ne.Turite skolų ir neįstengiate dengti?Nors kiek skolas denkite,esmė-kad nedidėtų skola iki dydžio,iki kurio jau leidžiama išvaržyti turtą.
Jei visai neturite lėšų,bandykite bent socialinę pašalpą susitvarkyti,ar esat susitvarkę?Kad bent kažkiek pinigėlių gautute.Ar stovite biržoj?

2. Viktorija 2022-03-30 09:45
Prisklauso nuo skolų dydžio - jei pateiksite antsoliui duomenis, kad galite grąžinti skolą dalimis, iš darbo užmokesčio ar kitų pajamų, tuomet nei automobilio, nei namo antstolis nepardavinės varžytinėse. Arštai ant turto kabos, bet turtu galėsite naudotis, tik negalėsite jo parduoti.

3. Gintare36 2. Viktorija 2022-04-06 11:13
Sakykite o jeigu skola tikrai didelė, bet gal visvien galima su jais susitarti dėl išsimokėjimo, ar kažkokią dalį pasiskolinus bandyti sumoketi o likusius išsimokėti? Ačiū uz atsakymą.

4. :: 2022-04-06 11:16
Tai susitarkite su antstoliu, raštu, čia gi niekas neatsakys, ar tam konkrečiam antstoliui Jūsų sąlygos tinka. Viskas įmanoma, jeigu bendrausite tiesiogiai su reikiamu asmeniu. Skolintis dengti skoloms neprotinga. Juk yra palūkanos, tai tik padidins skolas.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.