Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Kaip pasiimti savo daiktus ...


    


Vaidas 2022-07-08 17:28
Norėjau sužinoti kaip pasiimti savo daiktus iš sugyventinės, kad paskui neapkaltintu vagyste?? kartu pragyvenau 25.metus ir yra mano daiktai butas priklauso jai. Ačiū labai

1. Vaidas 2022-07-11 15:26
kur rasti koki advokatą dėl teisiniu paslaugu?? esu neįgalūs tai daug mokėti negalėsiu man reikia sužinoti dėl savo daiktu pasiėmimo nes jinai man neduos pasiimti savo daiktu Ačiū

2. Paulius 2022-07-11 17:49
Manau galima būtų pabandyti daiktus pasiimti kartu su antstoliu t. y. antstolis vyktu kartu su Jumis ir fiksuotų (pvz. filmuotų) kokius daiktus pasiėmėte ir surašytų faktinių aplinkybių protokolą. Tai būti šokia tokia apsauga jei Jus apkaltintų, kad pvz. dingo kokia nors auksinė grandinėlė po Jūsų apsilankymo ar pan. Taip pat, tai būtų kaip ir garantija sugyventinei, kad jokių kitų daiktų nepaiimsite.

Bet jei kyla ginčas ar tie daiktai tikrai yra Jūsų arba sugyventinė piktybiškai atsisako daiktus atiduoti tada reikėtų jau kreiptis į teismą.
Dėl nemokamos teisinės konsultacijos visada galima pabandyti kreiptis į savo gyvenamosios vietos savivaldybę. Plačiau informaciją apie tai galima paskaityti:
Vilniuje – https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/Pirmine-teisine-pagalba?lang=lt
Kaune – https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/pirmine-teisine-pagalba/

Taip pat, jeigu kyla ginčas, rekomenduočiau visad pabandyti susitarti taikiai (ypač jei kartu pragyvenote 25 metus). Galima pabandyti kreiptis į mediatorių (tarpininką), kuris Jums padėtų susitarti su sugyventinę ir išspręsti ginčą taikiai bei parengtų taikos sutartį, kurią galima būtų pateikti teismui ir tada sugyventinė būtų įpareigota grąžinti Jūsų daiktus. Tai būtų pigesnis ir greitesnis procesas nei kreipiantis tiesiogiai į teismą su ieškiniu.
Plačiau apie mediaciją galima paskaityti čia: https://tm.lrv.lt/lt/veiklos-sritys-1/mediacija

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.