Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Help kliudyta moteris ne pe...


    


Zakasss 2022-09-06 13:16
Ivažiuojant i mašinu plovimo aikštele kliudžiau moteri.sekundinis žvilgtelėjau i veidrodeli ir bats ji.lūžo blauzdikaulis.greičio nebuvo,ne pėščiuju perėja.žinau kad ikiteisminis tyrimas.kontaktu moters neturiu jokiu susisiekt negaliu.ko tikėtis toliau? Niekad per 10metu jokio ivykio nupbaudu o čia bats labai pergyvenu.

2. Alda 2022-09-08 00:33
Na,čia priklausys nuo sužalojimo sunkumo.Keista,kad ligi šiol jos kontaktų neturite.Tai juk ją kažkas vežė į ligoninę.Ir ten neaplankėte,nesidomėjote kaip,kas..
Nieko sau-nuobaudų neturiu,aš tipo gerutis,o kaip ji jaučiasi..Akivaizdu,pergyvenate tik dėl savo kailio...
Ikiteisminis tyrimas bus,toliau-arba susitarimas šalims susitaikius,jei ji sutiks ir jei bandysit nors kiek žalos atlygint,tada gal ir nutrauks tyrimą.Jei ne,byla keliaus į teismą,o ten-ir žala ir bausmė pagal straipsnį,kaip minėjau-nuo sveikatos sužalojimo laipsnio...

3.  2022-09-08 11:40
Kontaktu ieškojau visur bet pasirodo be jos sutikimo niekas ju duoti negali.gavau juos tik vakar kai ji sutiko.skambinau siūliau pagalba klausiau ar galiu aplankyti nesutiko. Savo kaltes neneigiu suprantu kad dvi sekundes ir būčiau sustojus.bet ji irgi nesitikėjau kad sugalvos eiti,o pasirodo ieškojo rankinuke piniginės ir net nežiūrėdama išėjo ir iššoko prie mašinos.nors ten nei pėščiuju takas o važiuojamoji dalis.

4. Alda 2022-09-08 13:48
Taip,kaltės jos irgi yra,atitinkamai procese prašysite tą fiksuoti,kaip lengvinančią aplinkybę.O šiaip tai sužalojęs žmogų asmuo ne per kitus ieško kontaktų,bet iškart po įvykio paima už rankos ,lydi į ligoninę ir pan.Na,matau,kad tartis su ja bus sunkoka,bet..kaip nors..dar reikia žiūrėt kuo pasibaigs sužalojimo sunkumas..

5. JuridinesPaslaugos 2022-10-11 22:19
Jūsų atveju, geriausias variantas yra įmanomas - ,,Atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės". https://www.facebook.com/juridinesteisinespaslaugos

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.