Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > 260 2dalis


    


Vardas55 2022-09-17 20:47
Situacija tokia: 2017 metais lengvas kuno sumusimas ir turto niokojimas - susitaikymas.
2018 metai - lengvas sumusimas - susitaikymas.
2019 metai - 259 str. 1 dalis. Nusiteisiau ir uz sumusima 2018 metu, nes nepraejo metai. Bausme - laisves apribojimas 9 men.
2021 metais - sumusimas vel. 3000e sumoketa, bausme - 1 metai laisves atemimo, 1.5 metu atidedant. Kitaip sakant lygtinumas.
Ir dabar - 260 str. 2 dalis. Situacija: nukabino krimai, su draugeliu judejom. Rado 550g, yra kas pasake, kad pardaviau jam. Viska apsiemiau pats, draugas turi vaika, pagalvojau apie tai. Bendradarbiauju su kriminalistais. Zinau, deme visam gyvenimui, bet tai yra paskutinis siaudas kurio griebiuosi. Pasiemiau privatu advokata. Man dar dabar yra like 11 men lygtinumo. Kriminalistai sneka, kad jiems padejus gaudyt veikejus, man vilkins byla, kad baigtusi lygtinumas ir paliks 260 str. 1 dali, netaikys 2 dalies. Klausimas - Ar tai gali buti tiesa? Ar padedamas jiems turiu sansu likti laisveje? Advokatas sako, kad taip, bet as suprantu, kad jis dirba pinigams. Ka manot jus? As studijuoju, turiu viena inksta ir letine liga, taip pat isidarbimsiu. Ar yra galimybe likt laisveje? Advokatas kazka sake apie 54 str. taikyma.

1. Alda 2022-09-20 15:44
Matau,kad advokatas jums gerai aiškina ir padeda.Turėjau panašią į jūsų bylą,tai policija tikrai nepavedė.Jūs turite šansų likti laisvėje.
Tačiau bendradarbiaudamas su policija,susitarkite,kad būtų garantuota,kad tai,ką jūs atskleidėte apie "veikėjus",protokoluose nebūtų fiksuota,kad šias aplinkybes atskleidėte būtent jūs,nes kitaip galite susilaukti žiauraus keršto iš sėbrų..Viską apgalvokite visapusiškai..

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.