Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Dė grasinimų sūnui


    


Mama1234 2023-05-06 17:46
Sveiki. Patarkite ką daryti tokioje situacijoje, prašau. Sūnus (pilnametis) prieš kurį laiką turėjo konfliktą su bendraamžiu. Konfliktas pasibaigė muštynėmis. Sūnus rašyti pareiškimą atsisakė. Bet tas pats asmuo jau antras mėnuo jam grasina susidorojimu, sulaužymu, persekioja prie namų, ieško jo draugų, sekioja draugų merginas, bando visaip įbauginti. Buvau policijoje, patarė rašyti pareiškimą dėl baudžiamojo persekiojimo. Bet, kadangi sūnus yra pilnametis ir grėsmė yra jam, sakė pareiškimą gali rašyti tik jis. Sūnus atsisako. Aš matau, kad šie persekiojimai baigsis negerai ir noriu užkirsti kelią galimai nelaimei. Ką patartumėte man daryti?

1. Alda 2023-05-07 11:50
Gerb.mama,siekdama apsaugoti savo sūnų nuo galimo nusikaltimo savo sūnaus sveikatai ar gyvybei,būtinai reikalaukite policijos,kad priimtų iš jūsų skundą kaip nukentėjusios(kol kas-morališkai),neturtinę žalą jau jums sukeltą turite-miegate neramiai,stebite nuolatinius nesiliaujančius grasinimus sūnui,kas jus lb neramina.Esate artimas sūnaus šeimos narys,prašau reikalauti.
Nelaukite,mieloji,prašau.Negalėsite paskui sau atleisti,jei pavėluosite.Jūs nežinote,kaip gali išsityčioti iš kūno keršto ištroškę išgamos,-atminkite-žmoniškumo pas juos nėra...
Rašykite nukentėjusiojo asmens teisėmis savo vardu-sūnaus interesais siekiant apsaugoti jį nuo realios grėsmės.Kuo nori,tegu įtraukia jus į procesą-nukentėjusia,liudytoja ar pan.Nepasimeskite,jei sakysite-nieko nežinau,nieko nebus.Drąsiai ginkite savo poziciją ir nurodykite grasinimo ir bauginimo faktus.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.