Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Administracinis nusizengimas


    


Noname 2023-06-17 14:35
Sveiki, buvau sulaikytas už konfliktavima viesoje vietoje ( str 481 1d), komisariate surašė protokola ir paleido, protokole yra nurodyta data kada vyks bylos nagrinėjimas. Mano klausimas toks, ar būtina tame bylos nagrinėjime dalyvauti ir ar už neatvykima nebaus papildomai? Tiesiog nėra ka ten paaiskinti viskas paprasta, neblaivus konfliktavau ir už tai sulaike.

1. patarimas 2023-06-17 18:13
Administracinių nusižengimų bylos ne teismo tvarka nagrinėjamos rašytinio proceso tvarka, nekviečiant administracinių bylų teisenoje dalyvaujančių asmenų į bylos nagrinėjimą pagal administracinio nusižengimo padarymo vietą.
Taigi atsakant į klausimus - dalyvauti bylos nagrinėjime nėra būtina, neatvykimas niekaip neįtakos Jūsų atsakomybės klausimo.

3.  2023-11-09 23:42
SVeiki. atejau cia su tokiu klausimu. As buvau kieme, ir sustojau vietoje kad neatsitrenkciau i masina. Vairuotojas isejo apsiszvalgyti nors jokio smugio ir nebuvo. ZIurejo i mane keistai, lyg kazkas buvo, nors smugio i bamperi tikrai nebuvo, Sustojau as kitoje gretimoje kiemo parkavime isejau, ir matau tas vairuotojas tesiog nieko nesinori kalbeti isvaziavo, Man idomu, ar jis neprades rasyt skunda policijai kad ale nutiko ivykis nors jo nebuvo? Tesiog toks nerimas vyksta dabar. Jis galejo tesiog prieiti prie mano masinos ir pasikalbet del sito, bet tesiog isvaziavo.

4. Alda 2023-11-11 20:48
Galėsite pasiaiškinti,kad jūsų apie įvykį nieks neinformavo,o jūs pats nejutote,kad įvyko atsitrenkimas.
Įvykio faktas niekieno nebuvo fiksuotas,todėl tokiu atveju,jums pačiam nesuvokus,o automobilio savininkui jūsų neinformavus,laikytina,kad nebuvo tyčinio (sąmoningo)pasišalinimo iš įvykio vietos.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.