Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galėsite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
El. paštas
Prenumeruoti
Dėkojame. Jūsų registracija išsaugota.
Nemokamas naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Kadangi prenumeratorių yra daug, jeigu naudojatės Gmail paštu, patikrinkite katalogą Šlamštas (Spam) ir paspauskite Pranešti, kad tai ne šlamštas. Taip įtrauksite Infolex į patikimų siuntėjų sąrašą ir nepraleisite savaitinių teisės apžvalgų.
Sveiki,
Noriu skirtis su vyru. Santuokoje 15 m. Turime vaiką 14 m,, namą (pirktas santuokoje į kreditą). Vyras dirba retai, pajamų dažniau nėra nei yra. Su banku sudarant sutartį dėl namo pirkimo vyras buvo bedarbis. Visas įmokas atlieku aš už kreditą, namo draudimą. Anksčiau vyras užgerdavo kartą per metus, paskutinius metus tai vyksta labai dažnai. Geria kelias dienas iki savaitės. Namuose smarvė, betvarkė, įtampa, vaikas patyria traumą, pergyvena, prašo negerti. Dėl pastovaus darbo neturėjimo ir gėrimo vyras tinkamai neprisideda dėl vaiko išlaikymo ir bendrų gyvenimo sąnaudų (komunalinės paslaugos, maistas ir t.t.). Jau pradėjau alimentų klausimą.
Klausimai:
1. Ar galima iškeldinti vyrą iš namų dėl alkoholio vartojimo? Kaip tai įrodyti?
2. Ar vaikų teisės įtraukimas padėtu vyro iškeldinimui iš namų?
3. Ar toks vyro elgesys (alkoholio vartojimas, nedarbas ir nesirūpinimas vaiku) gali būti skyrybų priežastis kaip dėl vyro kaltės?
4. Ar gali likti namas man su vaiku?
Ačiū.
1. Alda
2023-06-23 12:40
Dėl alkoholio vartojimo vyro tikrai neiškeldinsite.Kiekvienas turi teisę netgi į savo silpnybes.Alkoholio vartojimas nėra draudžiami veiksmai.Tai,kaip žinote-legalu,netgi maisto parduotuvėje alkoholis parduodamas...
Vaikų teisės įsikištų tik jei iš vyro pusės kiltų grėsmė vaikams...Dėl jūsų tarpusavio santykių vaikų teisės nesikiš,nes tam neturi kompetencijos...
Vyro veltėdystė ir alkoholio padidintas nuolatinis vartojimas būtų viena iš priežasčių skyryboms dėl kaltės.Teikite ieškinį...
Tačiau..jums niekada vienai neatiteks butas (namas),nes jis įgytas,esant santuokoje. Padalins per pusę,jums-šiek tiek daugiau,nes su jumis gyvens vaikas...Bent vienas kambarys bus paliktas jam...Bus nustatyta naudojimosi turtu tvarka..
Vėliau gyvenime,jei vyras jums įsiskolins dėl alimentų nemokėjimo,galėsite iš jo paimti tą turto dalį per anstolius...Tokia galimybė...Skubėkite paduoti dėl alimentų,kad jau kapsėtų skola.Kuo ji didesnė,tuo jums naudingiau..
Jūsų komentaras/atsakymas
DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Prašome pasirinkti, kokius slapukus sutinkate priimti. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.