Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Ket ANK 431 (neprisegti sau...


    


Saulius 2023-10-25 16:11
Sveiki , zodziu atejo laiskas apie nusizengima , automobilis buvo paskolintas , aisku vairavau ne as , todel budamas visiskai ramus ''pramiegojau'' termina , kada reikia nusiusti duomenis apie vairavusi asmeni , apskundziau nutarima (nurodydamas kas vairavo) , gavau saukima i teisma Paskaiciau policijos pareiguno rasliava , kad is nuotraukos nustate , kad vairavau butent as , na puikiai zinau , kad as negalejau vairuoti , perziurejau medziaga - absoliuciai nieko neimanoima iziureti , o vat pareigunas sugeba ten atpazinti mane , smalsu kokia teismu praktika tokiu atveju ir ar yra kokia ekspertize nuotrauku sulyginimui (faktas , kad nuotraukoje ne as ir faktas , kad nuotrauka labai prastos kokybes)

Dekui

1. Alda 2023-10-25 21:08
Na,jums reikia turėti alibi,kad tąkart pagal valandas buvote kažkur kitur ir vairuoti realiai negalėjote...
Antra,terminas nurodyti vairuotoją buvo,reikmanyt,ilgokas,bet matomai dėl jūsų nepagarbaus požiūrio į pareigūnų reikalavimą jūs tiesiog nereagavote...O tokiu atveju reaguoti priverčia parėję popieriai iš teismo..
Na vistiek,kai pažeidėjas nebūna nurodytas,dažniausiai pažeidėju tampa savininkas,nes protokolas dėl įvykio turi būti surašytas...Aišku,teisme dar bus galimybė įrodinėti ,kad vairavote ne jūs,bet...

2. Saulius 2023-10-26 08:32
Dekui uz atsakyma , tiesiog jau yra buvusi panasi situacija , teismas laimetas , todel esant tikru , kad vairavau ne as ir esant tokiems irodymams is kuriu nieko neimanoma nuspresti , principo reikalas teistis ir irodineti tiesa , nes policijos pareigunai tiesiog piktnaudziauja savo galia .

3. osra 2023-10-26 09:37
už diržą 30-50 EUR
To išvengus, jei policija protauja, nubaus už reikalavimų savininkui nevykdymą 150-300 EUR (ANK 431 1 dalis).

SEAKĮ nustatyta:
Siekiant išaiškinti teisės pažeidimą, tikrinančio pareigūno, savivaldybės administracijos įgalioto pareigūno reikalavimu transporto priemonės savininkas (valdytojas) turi šiam pareigūnui nurodyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse nustatytus duomenis apie asmenį, kuris nusižengimo padarymo metu valdė transporto priemonės savininkui (valdytojui) priklausančią transporto priemonę ar ja naudojosi ...

Apsimoka atsisakyti skundo :)

4. Saulius 2023-10-26 22:16
Kas automobiliu naudojosi nurodziau , tiesiog pareigunas ''objektyviai nusprende'' , kad vairavau butent as , taip kad skirti bauda uz reikalavimu savininkui nevykdyma ?!

5.  2023-10-27 00:06
Gavęs protokolą nenurodėte - miegojote terminą. Atsibudote tik gavęs nutarimą, kai nusižengimas jau padarytas.

6. Saulius 2023-10-31 22:14
Tai suteikia "ginti, saugoti, padėti" teise nubausti nekaltą? Tiesiog absoliučiai niekada nevažiuoju neužsisegęs diržo, o už pramiegojimą sumokėsiu advokatui (aišku pigiau būtų sumokėti baudą), tiesiog principo reikalas ir ne piniguose laime.

7. osra 6. Saulius 2023-11-06 10:08
5-as komentaras irgi mano.
Jūsų nurodytas asmuo patvirtins, kad vairavo?
Pagal kodeksą teismas tik tikrina policijos nutarimą pagal jos medžiagą, t. y. pats neturėtų rinkti naujų įrodymų. Neaiškumo atveju tiesiog grąžinti. Bet čia Lietuva ...
Kodekse įtvirtinta nekaltumo prezumpcija - visi neaiškumai kaltinamojo naudai.
Bet savo delsimu sukūrėte valstybei pasekmes - administracinę naštą policijai ir teismui. Kovojant su negerovėmis yra teisinė atsakomybė.
Jei su advokatu laimėtumėt, tai teismas priteistų išlaidų atlyginimą.

8. rimas 2023-12-10 21:31
Tai kaip baigesi byla? Laimejot? Ir beje, nesupratau, nuo kada neprisegtus diržus fiksuoja kameros, kad paskui policija sprendžia pagal nuotraukas, kas vairavo ir skiria baudą?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.