Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Indeksavimas


    


Kristina 2023-11-09 15:13
Sveiki.

Jeigu aliemntai niekada nebuvo indeksuoti nuo 2008m. ar galima už visą laikotarpį indeksuoti? Su vyru nebendraujame, ką daryti tokiu atveju jeigu nesutinka? Skaičiau, kad reikia vykdomojo rašto ir tada pas antstolį kreiptis, kaip gauti tą vykdomąjį raštą?


1. Alda 2023-11-09 20:58
Nueikite į teismo,kuris jums priteisė alimentus,raštinę ir ten parašykite prašymą dėl vykdomojo rašto išdavimo.Už kelių dienų išduos.Tada su tuo raštu-pas anstolį.Anstolis privalo indeksuoti,ne kas kitas...
Keista,kad keliate indeksavimo klausimą,kai tuo tarpu jūs tų alimentų realiai dar net negaunate priverstine tvarka...

2. Kristina 1. Alda 2023-11-09 23:27
Alimentus moka po 120eurų. Yra teismo priteista.

Tai tiesiog nuėjus į teismo raštinę kuris išdavė, gavus kreiptis į pasirinktą anstolį? Ar konkrečiai į kažkuriuos anstolių rūmus? Nenoriu kontakto su vaiko tėvu, po teismus bylinėtis, anstolis gavęs tą raštą jau tiesiog viską išieškos ir vyras negalės skųsti?

3. Alda 2023-11-12 17:58
Kreipiatės pas pasirinktą anstolį,nunešę pas jį gautą iš teismo vykdomąjį raštą...Dėl jūsų tvirtinimo,kad jums moka po 120 Eur,lb abejoju...Ar realiai jis jums juos moka?Ar tik yra priteista? Priteista,tai nereiškia,kad įvykdyta...Nemanau,kad jis jums moka geranoriškai.O priverstiniam vykdymui reikalingas Vykdomasis raštas..
Dėl priverstinio išieškojimo irgi dar kabliukų bus,priklausomai,ar vyras dirba,ar neslepia pajamų ,galbūt dirba nelegaliai.O galbūt sugalvos mesti darbą,gavęs alimentų raštą,-visko būna...
Skųstis jis jau nebegalės,kai jau viskas vykdymo stadijoje,-galėjo skųstis,kol byla vyko teisme..

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.