Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Šmeižimas BK 154


    


Jurgita 2024-01-04 14:10
Sveiki, susidūriau su tokia situacija. Su vyru žadame skirtis (kartu nebegyvename), bet jis yra baisiai godus dėl turto, nori viską pasiimti sau. Man ir sūnui rašydamas žinutes grasindavo, kad mums gali blogai baigtis, kad pridaužys mumis ir pan. jeigu aš neatsisakysiu pretenzijų į mūsų bendrą santuokoj pirktą turtą. Buvau dėl jo grasinimų kreipusis ir į policiją, bet ten apklaustas viską išsigynė, neva jis to neturėjo omeny, kalbėjo ironiškai, nieko negrasino ir pan.

Kadangi pilnai daleidau, kad jis vistiek gali imtis tų veiksmų, parašiau viešai vienoje feisbuko grupėje įvardinant jo vardą ir pavardę, kad kreipiuosi viešai, nes daleidžiu, kad jis gali imtis tų jau išvardintų veiksmų. Dar įkėliau daug jo susirašinėjimų, kuriuose man ir sūnui grasindavo susidorojimu, taip pat buvau įkėlusi ir tą policijos nutartį, kur jam nutraukė tyrimą. Neužilgo tą įrašą jis pamatė, dabar parašė pareiškimą ant manęs neva aš jį viešai šmeižiu (nors rašiau tiesą, kad ir jam negarbingą). Įrašą feisbuke seniai ištryniau. Kas man gali būtu už tai? Ar tai vistiek skaitosi šmeižtas? Dėkoju!

1. osra 2024-01-08 10:01
Atsakomybei kilti būtina, kad paskelbta informacija neatitiktų tikrovės. Jei atitiko tikrovę, tai baudžiamosios atsakomybės nebus.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.