Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Namas su defektais


    


Giedre 2024-01-28 14:39
Sveiki,

2022m. Spalio mėnesį įsigijome pirmąjį būstą. Perkant defektai nebuvo paminėti, žinoma, namas ne naujas, bet 2022 metais atlikta renovacija ir registrų centre statybos pabaigos metai nurodyti taip pat 2022. Todėl buvo tikimasi bent šiokio tokio komforto gyvenant. Laikui einant vienas po kito ''lenda'' defektai (ledėjantys namo langai ir lauko durys) bet labiausiai kelią nepatogumą, tikrąją žodžio prasme, kiauras namo stogas. Vanduo varvėjo jau trijose antro aukšto vietose, o paskutinį kartą tirpstant sniegui turime užlietą miegamojo sieną. Žinoma, apdaila taip pat sugadinta, kas irgi išlaidos mums. Kreipėmės į pardavėją, kuri atsisako tartis ir neįžvelgia savo atsakomybės. Sako, jog nesupranta, kaip praėjus šiek tiek daugiau nei metams, stogas prakiuro. Nors laša tik esant dideliam vėjui/smūgiui/lietui.

Gal kas susidūrėte ir kaip baigėsi panašios situacijos? Ar turime šansų? Nuo ko pradėti šiuo atveju? Kiek domėjomės, tai nuo defektų ekspertizės ir tada pretenzijos.

Dėkoju.

1. Giedre 2024-01-28 14:49
Norėčiau pridurti, kad pardavėjas pats name negyvenęs. Namas renovuotas su mintimis, jog pardavėjas grįš iš užsienio gyventi čia, tačiau pasikeitus aplinkybėms namas parduotas. Renovaciją vykdė ir prižiūrėjo įgaliotas asmuo, tačiau darbų kokybė nebuvo patikrinta pardavėjo prieš parduodant. Ar šiuo atveju, pardavėjo nežinojimas apie visus defektus gali atleisti nuo atsakomybės?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.