Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Terasos irengimas prie pat ...


    


Kakis 2024-02-27 06:20
Sveiki. Gyvename sublokuotame namie, turime tvora, kuri atsiriboja musu vidinius kiemus. Namai buvo parduodami su irengtomis terasos aikstelemis. Kaimynu terasos aikstele yra prie pat musu tvoros (ta prasme absoliuciai be jokio atstumo) Dabar jie dar pastate ten metaline konstrukcija su metaline stoga (panasu kad stogas virs 3 m. nuo zemes), planoja daryti stiklines sienas. Ar as teisingai suprantu kad jie butinai turejo gauti musu leidima ir/ar statyti terasa, atsizvelgiant i istatymais nustatyta atstuma nuo sklypu ribos?
Mums butu viskas ok, bet kadangi kaimynai yra labai pretenzingi del kiekvieno centimetro, jeigu mes kazka darome, tai pagalvojome kad bukime tada pretenzingi visur :D

1. :: 2024-02-28 16:39
Tai perkant gal jau buvo įrašytos sąlygos dėl terasų ir jums buvo žinoma, kad jos šalia, prieš įsigyjant? O šiaip tai reikia skaityti statybos reglamentą, ten visi atstumai yra priklausomai nuo sklypo, vietovės ir t.t. Su kaimynais reikės gyvent šalia daugybę metų, tai reiktų ieškoti dialogo, o ne konflikto.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.