Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Savavališkas dvigubas išieš...


    


GojiPinkBerry 2024-03-01 07:15
Laba diena. Susiduriau su situacija , jog sumokejau paskolos paskutine įmoka, neveluojant prieš daugiau nei mėnesi. Šiandiena gavus alga, pinigai nuskaiciuoti, pažiurejus kokia byla, suma. Viska atsekus, paaiskejo jog jau buvau sumokejusi. Kokia teise jie turi nuskaiciuoti antra karta? Esu pazadejus skolininkam kad sumokesiu gavusi alga imoka, negalesiu to padaryti nes paprasciausiai nebeuztenka pinigu nes yra neteisetai jie nuskaiciuoti. Ar turiu rasyt skunda antstoliui kuris nuskaiciavo? Kaip susigrazinti pinigus greiciau?

1. Alda 2024-03-01 11:52
Anstoliui nusiųskite prašymą su priedu-banko išrašu,kuriame matytųsi jūsų atlikta įmoka.paprašykite grąžinti į jūsų sąskaitą nuskaičiuotas lėšas.
Bet lb abejoju,matau,kad painiojatės..nei buvot sumokėję,nei ką...man taip atrodo...

2. Alda 2024-03-01 13:12
be to,įmokos nuskaitomos už kiekvieną mėnesį,o ne taip,kad prieš daugiau nei mėnesį sumokėjau ir jau manote-stop įmokoms.Toliau jau už kitą mėn nuskaitė...Gi ne kas ketvirtį mokate..

3.  2024-03-03 11:25
Jus turbut gal dirbate to antstolio kontoroje kad teigiate taip isitikinusi kad as nesumokejau?
Mokejau kaip priklauso skola , kiekviena menesi, paskutine imoka sumokejau vasario 1 diena. Ir kovo 1 diena, man antstolis nuskaite pinigus jau su pridetu savo mokesciu. Uzejus i antstoliu sistema ir paziurejus dokumentus susijus su ta byla , suma atitiinka tokia kuria as sumokejau. Tik uzdetas arestas jau buvo su didesne suma, nes prisidejo antstolio issieskojimo islaidos. Issiunciau visus dokumentus patvirtinancius kad imoka paskutine atlikta buvo vasario 1 diena. Jie teigia kad nemato ir jokiu pinigu negrazins

4.  2024-03-03 11:34
Susisiekus su Imone X , kuriai mokejau skola 2 metus, jie sako matantys visus pavedimus, taciau vasario 1 nemato. Issiunciau israsa is banko, kur buvo atliktas pavedimas. Ta pati saskaita i kuria mokejau 2 metus , kiekviena menesi 1 diena tokia pacia suma. Vistiek teigiantis nematantys.

5. Alda 2024-03-03 13:15
cia esmė-data,vos diena,kita ir fiksuoja nemokėjimą...Rašykite raštišką prašymą anstoliui su banko pavedimo priedu.prašykite grąžinti dvigubai nuskaitytas lėšas.Jei per 5 dienas neįvykdys anstolis,jis privalo bylą perduot teismui.Tada teismas išspręs...Paskubėkite su prašymu pateikti,zodžiai nieko nepadeda...

6.  2024-03-07 06:33
Prasyma pateikiau antstoliui. Susisieke pasake kad Imone X pripazino savo kalte kad perdave ta sumoketa skola antstoliam arestavimui. O bet taciau, pareiske anstoliam jog nuskaiciuotu nuo manes vykdomasias islaidas. Nors kaip gali taip buti jei as pas juos isvis neturejau atsirasti pirmoje vietoje? Antatolis pasake kad tai imones X prasymas jog is manes nuskaiciuotu antstolio vykdomasias islaidas. Nors nelabai suprantu , jei per klaida perdave, kodel turiu moket imones X islaidas? Imone X vengia kontaktavimo. Skambinant is savo numerio jie nekelia, skambinankt is kito, vos patikrine mano varda pavarde duomenys su kuo kalba, padeda telefoni rageli ir daugiau su tuo numeriu negaliu skambinti.

7. Laurynas 6. 2024-03-07 09:20
Parašykite įmonei X pretenziją, negavę pinigų, kreipkitės į teismą dėl žalos iš įmonės X atlyginimo.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.