Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Buto eksploatacija


    


Mergyt 2024-03-15 00:00
Sveiki,
Buto nuomos sutartyje numatytas mokestis už eksploatacijos paslaugos. Kiek man žinoma, eksploatacija laikoma techninė priežiūra, tačiau būsto savininkas šiai mokesčių kategorijai priskiria ir pastato bei aplinkos einamuosius remontus, tokius bendrijos mokesčius kaip pirmininko atlyginimas, administravimas, kaupiamosios sąskaitos įvairiems remonto darbams, išsimokėjimas už kaimyno stogo remontą ir pan. Ar tokio pobūdžio sąskaitų priskyrimas eksploatacijai yra pagrįstas? Galbūt įstatymuose yra pateikiama eksploatacijos sąvokos apibrėžtis/išaiškinimas?

1. Alda 2024-03-15 12:31
Ne,į eksploatacijos sąvoką įeina ir daugiau dalykų..Nemanau.kad verta kapstytis ir plėstis,-tai daug energijos reikalaujantis procesas,o rezultate-šnypštas..
Niekada nebus taip,kad butų ūkiai nepriskaičiuos sau išlaikymo...Valdymo aparatai dideli,visiems reikia išmokėt atlyginimus ir visa kita...
Niekada nieko neįrodysit prieš butų ūkius,nes jie-stipresnioji pusė...Teismuose gi išimtinai palaikoma stipresnioji pusė ir visada laimi...Jeigu norite tuščiai eikvoti energiją,-aiškinkitės,bet...nuo to turtingesni nebūsit ir nieko nesutaupysit...
Kalbu iš praktikos su butų ūkiais...Gal kitų patirtis kitokia?...Parašykit,ką įrodėt...

2. Mergyt 2024-03-15 12:56
Čia problema ne su butų ūkiais, o buto savininku: jis nenorėdamas pats mokėti dalies mokesčių, siekia kuo daugiau priskirti nuomininkui. Jau pripažino neteisėtai teikęs apmokėti sąskaitas už planinius pastato remontus..

3. Alda 2024-03-15 15:48
Na,su buto savininkais gobšiais tai reikia tartis,kad bendrai komunalinės išlaidos siekia,pvz iki 100 Eur,o buto nuoma,pvz .200 Eur.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.