Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galėsite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
El. paštas
Prenumeruoti
Dėkojame. Jūsų registracija išsaugota.
Nemokamas naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Kadangi prenumeratorių yra daug, jeigu naudojatės Gmail paštu, patikrinkite katalogą Šlamštas (Spam) ir paspauskite Pranešti, kad tai ne šlamštas. Taip įtrauksite Infolex į patikimų siuntėjų sąrašą ir nepraleisite savaitinių teisės apžvalgų.
Ar tikrai norite pažymėti šį komentarą kaip netinkamą?
Pažymėkite patikrinimo varnelę:
Pavasaris
2024-03-24 11:04
Laba diena,
situacija. A ir B buvo santuokoje. Butas įgytas nuosavybės teise privatizavimo būdu, vėliau palėpės dalis. Skyrybos tarp A ir B, turtas padalintas nebuvo. Registruose bendroji jungtinė nuosavybė A vardu.
B miršta. Testamento nėra, paveldėjimas pagal įstatymą pirmos eilės įpėdiniai, Turto B vardu nėra.
A siekia pripažinti palėpės dalį asmenine nuosavybe. Pateiktas prašymas teismui atmestas. Reikia teikti ieškinį.
Prašau konsultacijos kas atsakovas, jei B miręs? kokie veiksmai iš viso turi būti atliekami, kad palėpės dalis būtų pripažinta asmeninės nuosavybės teise? gal yra neteisminis kelias? Registrai prašymą atmetė.
1. Alda
2024-03-25 15:43
Matau,kad skyrybos nėra padarytos,turtas nepadalintas...Pradėkim nuo to-ar skyrybų (ištuokos) aktas yra įregistruotas santuokų registre? Jei ne,darykim paprasčiau-Tegu A priima mirusiojo B palikimą kaip likęs gyvas sutuoktinis ir visa tai,ką jie abu santuokoje buvo įgiję,paveldėjimo būdu atiteks A.
žinoma,jei nepraėję 3 mėnesiai palikimui priimti.
2. Pavasaris
2024-03-25 16:01
skyrybos įvykę, turtas nepadalintas. tarp sutuoktinių A IR b TEISĖS IR PAREIGOS PASIBAIGĘ. Palikimui priimti terminas pasibaigęs.
Kokie keliai galimi dėl turto pripažinimo asmenine nuosavybe?
3. Alda
2024-03-26 12:02
Jei skyrybų byloje liko nepadalintas turtas,vienintelis kelias-atnaujinti skyrybų procesą tarp A ir B ir pateikti reikalavimus dėl turto padalijimo.Mirusiam asmeniui teisme atstovauja jo palikimo paveldėtojai.
Jūsų komentaras/atsakymas
DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Prašome pasirinkti, kokius slapukus sutinkate priimti. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.