Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
Aktualijos archyvas
4/19/2024, Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos
Ketvirtadienį Seimas priėmė Žemės bei Vietos savivaldos įstatymų pataisas ir įteisino galimybę valstybinės žemės patikėtiniams išduoti sutikimus laikinai naudotis laisvos valstybinės žemės fondo žemės plotais.
4/19/2024, Valstybinė darbo inspekcija
Ar galima nustatyti išbandymo terminą darbuotojui, perkėlus jį į kitas pareigas? O sudarius susitarimą dėl papildomo darbo? Šie ir kiti klausimai apie išbandymo laikotarpį dažnai kyla daugeliui darbuotojų. Taigi ką reikia žinoti apie šį – išbandymo – terminą ir kokios darbuotojo teisės?
4/18/2024, Aplinkos ministerija
Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Kompleksinio teritorijų planavimo dokumentų sprendinių įgyvendinimo stebėsenos turinio ir stebėsenos atlikimo tvarkos aprašo pakeitimus, kurie mažina administracinę naštą savivaldybėms ir jų institucijoms, planavimo organizatoriams.
4/18/2024, Seimas
Seimas po pateikimo pritarė 2023 m. spalio 31 d. sudarytos Seimo laikinosios tyrimo komisijos, nagrinėjusios galimą neteisėtą informacijos apie asmenis rinkimą ir panaudojimą, galimą neteisėtą poveikį žvalgybos ir kitų teisėsaugos institucijų veiklai, galimą kišimąsi į 2019 metų Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų procesą, galimą neteisėtą paramą šiai rinkimų politinei kampanijai, galimus pranešėjų teisių pažeidimus, galimą neteisėtą įtaką įvedant sankcijas Baltarusijos Respublikai, išvadoms.
4/18/2024, Seimas
Lietuvos delegacija dalyvauja svarbiausioje Europos žmogaus teisių organizacijos – Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos (ETPA) – sesijoje Strasbūre (Prancūzijos Respublika). Vienas svarbiausių ETPA pavasario sesijos akcentų yra debatai ir balsavimas dėl Kosovo prašymo tapti Europos Tarybos nariu ir Ukrainos atstatymo projektas, šiai perduodant Rusijos įšaldytą turtą (apie 300 mlrd. JAV dolerių). Pastarasis klausimas aptartas dalyvaujant Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkui Ruslanui Stefančukui.
4/18/2024, Seimas
Seimas pritarė siūlymui Švietimo įstatyme nustatyti baigtinį sąrašą priežasčių, dėl kurių švietimo įstaigos (išskyrus aukštąją mokyklą) vadovas gali būti atšauktas iš pareigų.
4/18/2024, Seimas
4/18/2024, Seimas
Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo pataisas, kuriomis sugriežtino reikalavimus lošimų ir valiutų keitimo, mokesčių konsultantų, nekilnojamojo turto agentų, apskaitos verslui.

Nuorodos:
BNS >
DELFI >
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Naujausios diskusijos
23:47
12:51
22:23
14:55
13:07
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti