Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Pradeda veikti Statybos sektoriaus vystymo agentūros informacinė sistema
2024-04-24 , Aplinkos ministerija
Vladimiro Ivanovo, VŽ.lt

Trečiadienį pilna apimtimi pradėjo veikti naujoji Statybos sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) informacinė sistema SSVIS. Naujoje sistemoje kol kas vyksta statybos specialistų ir įmonių atestavimo procedūros. 

Ateityje SSVIS funkcionalumą planuojama plėsti, taip pat įtraukiant pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestavimą.

Prisijungti prie sistemos patvirtinus savo tapatybę mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle galima adresu https://is.ssva.lt/web/login arba svetainės viršuje paspaudę „SSVIS SAVITARNA“ bei pasirinkę zoną „Fiziniams ir juridiniams asmenims“.

Negalintiems pasinaudoti šiais prisijungimo būdais, SSVA patalpose sudaryta galimybė tvarkyti savo SSVIS paskyrą specialiai tam įrengtoje vietoje arba pateikti dokumentus įprastais būdais.

„Atestavimo procesų konsolidavimas informacinėje sistemoje – vienas esminių pokyčių ne tik skaitmenizuojant agentūros veiklą, bet ir visą statybos sektorių. Automatizuoti sprendimai leis taupyti klientų laiką, efektyvinti agentūros darbą bei užtikrinti rinkai tiekiamų paslaugų kokybę“, – teigia SSVA direktorius Aidas Vaičiulis.

Naudotojai turi galimybę per sistemą įkelti visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, išsilavinimo pažymėjimus, darbo patirties įrašus, įgaliojimus ir kitus su atestavimo procedūromis susijusius dokumentus. Taip pat vartotojai gali nuolat atnaujinti ir tvarkyti savo asmeninę ir profesinę informaciją.

Sėkmingai pasibaigus atestavimo procedūroms, išduodamas kvalifikacijos atestatas, įskaitant skaitmeninę kopiją ir spausdinamą versiją PDF formatu.

Kvalifikacijos peržiūros procedūrų laukiančius asmenis pasieks automatiniai išankstiniai pranešimai apie būsimą pakartotinį įvertinimą, kartu su tolesnių procedūrų instrukcijomis.

SSVIS palaiko apmokėjimų už atestavimo paslaugas apdorojimą internetu, tad klientai gali saugiai atlikti mokėjimus įvairiais būdais.

Pokyčiai palies ir įgaliotąsias organizacijas, kurios savo funkcijas nuo šiol vykdys per SSVIS sukurtą prieigos modulį.

Sistemoje bus vykdoma į įgaliotąsias organizacijas besikreipiančių atestuojamų specialistų prašymų peržiūra, atestuojamų specialistų įtraukimas į profesinių žinių mokymų grupes, profesinių žinių vertinimo rezultatų pateikimas.

Statybos sektoriaus vystymo agentūros informacija

00
Aktualijos
Viešoji konsultacija dėl ES direktyvos perkėlimo į nacionalinę teisę
2024-05-22, Energetikos ministerija
Vairuotojai kviečiami pasitikrinti sveikatą: labiausiai suklusti turėtų 30-mečiai ir 65-mečiai
2024-05-22, Vidaus reikalų ministerija
Seimo Kultūros komitetas pritaria įstatymo pakeitimams pagerbiant rezistentus ir reglamentuojant totalitarinių režimų karių palaikų laidojimą
2024-05-22, Seimas
ŽŪM parengė draudžiamų  įvežti rusiškos ir baltarusiškos kilmės  produktų sąrašą
2024-05-22, Žemės ūkio ministerija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-21
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-20
Naujausios diskusijos
22:29
19:47
15:57
15:21
11:58
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti