Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje atstovai dalyvaus organizacijos Biuro ir Politinių reikalų komiteto posėdžiuose
2023-12-11 , Seimas

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Emanuelis Zingeris ir delegacijos pirmininko pavaduotojas Arminas Lydeka išvyksta dalyvauti Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos organizuojamuose Politinių reikalų komiteto posėdžiuose. Lietuvos parlamento delegacijos pirmininkas taip pat dalyvaus ETPA Biuro posėdžiuose.

Politinių reikalų komitete bus svarstomas galimų politinių reformų proceso Baltarusijoje klausimas, aptartos aktualijos Artimuosiuose Rytuose. Svarbi iniciatyva komiteto posėdžiuose aptarti klausimą palaikant europinę Vakarų Balkanų šalių perspektyvą. Taip pat bus kalbama apie Ukrainos atstatymą, sankcijų Rusijai apėjimo užkardymo būtinybę. Bus aptarti ir kiti klausimai.

Parlamentarai diskutuos dėl galimų kandidatūrų kitąmet vyksiančiuose ETPA Prezidento rinkimuose, taip pat bus tariamasi dėl kandidatų į Europos Tarybos generalinio sekretoriaus poziciją. Primename, kad 2024 m. gegužę Lietuva iš Lichtenšteino perims pirmininkavimą Europos Tarybos organizacijai pusmetį trunkančiam laikotarpiui. Lietuva šiai svarbiausiai Europos žmogaus teisių organizacijai pirmininkaus po 22 metų pertraukos.

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje atstovus E. Zingerį ir A. Lydeką į Paryžių (Prancūzijos Respublika) Seimo valdyba komandiravo gruodžio 11–14 d.

Parengė
Informacijos ir komunikacijos departamento
Spaudos biuro patarėja
Monika Kutkaitytė
Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

00
Aktualijos
Paskutinieji: prieš užsidarant Raigardo kelio postui, į Lietuvą dar bandė prasmukti automobiliai su nelegaliais rūkalais
2024-03-01, Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos
Leista vykdyti koncentraciją žuvies perdirbimo ir gamybos rinkoje
2024-03-01, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba
Lietuvos 20 metų narystės NATO minėjimas – nuo parodų iki šventinio bėgimo naikintuvų pakilimo taku
2024-03-01, Krašto apsaugos ministerija
„Regitros" komentaras dėl viešojoje erdvėje pasirodžiusių publikacijų
2024-03-01, Valstybės įmonė "Regitra"

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti