Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Susitikimo su savivaldybėmis metu aptarti teritorijų planavimo klausimai
2023-12-11 , Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos
Šaltinis https://vtpsi.lrv.lt/media/miniatiuros/viesa/saugykla/2023/12/fNYLt_tD7Jio.jpg

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo valstybinės priežiūros departamento (Statybos inspekcijos TP departamentas) specialistai 2023-12-07 susitiko su Alytaus ir Kauno miestų bei Jonavos, Kauno ir Marijampolės rajonų savivaldybių administracijomis.

Susitikimo metu Statybos inspekcijos TP departamento direktorė Donata Petrikienė pristatė aktualiausius teritorijų planavimą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų taikymo aspektus, apžvelgė savivaldybių administracijų dažniausiai daromas klaidas organizuojant teritorijų planavimo dokumento rengimą Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) bei aptarė modernizuojamus šios sistemos funkcionalumus. D. Petrikienė akcentavo nuo 2024 metų įsigaliosiančius teisinio reguliavimo pokyčius, susijusius su Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros įstatymo Nr. XII-459 pakeitimu, pagal kuriuos nuo 2024-01-01 Statybos inspekcijos TP departamentas vykdys naują funkciją – specialiojo žemėtvarkos teritorijų planavimo dokumentų priežiūrą, kurie nuo  2024-01-01 turės būti rengiami nebe Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje, o   TPDRIS.

Džiaugiamės, jog savivaldybių atstovai aktyviai dalyvavo pasitarimo metu  keldami probleminius klausimus bei dalindamiesi patirtimi, diskutavo apie teritorijų planavimą reglamentuojančių teisės aktų taikymą probleminėse situacijose. Tikimės, kad šios diskusijos palengvins savivaldybių atstovų darbą, susijusį su teritorijų planavimu bei dokumentų rengimu. 

00
Aktualijos
Paskutinieji: prieš užsidarant Raigardo kelio postui, į Lietuvą dar bandė prasmukti automobiliai su nelegaliais rūkalais
2024-03-01, Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos
Leista vykdyti koncentraciją žuvies perdirbimo ir gamybos rinkoje
2024-03-01, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba
Lietuvos 20 metų narystės NATO minėjimas – nuo parodų iki šventinio bėgimo naikintuvų pakilimo taku
2024-03-01, Krašto apsaugos ministerija
„Regitros" komentaras dėl viešojoje erdvėje pasirodžiusių publikacijų
2024-03-01, Valstybės įmonė "Regitra"

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti