Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Svarbi MVI fondo projekto naujiena! Nuo gegužės 21 d. vėl galima kreiptis dėl kompensacijos pagal Čekį 3 (išradimai) gavimo
2024-05-15 , Valstybinis patentų biuras

Svarbios naujienos Europos Komisijos ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) vykdomame „Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) fondo projekte“, skirtame padėti Europos Sąjungos šalyse registruotoms MVĮ naudotis savo intelektinės nuosavybės teisėmis.

Planuojama, kad nuo 2024 m. gegužės 21 d. bus atnaujintas paraiškų dėl Čekio 3 priėmimas. Primename, kad pateikus paraišką ir gavus teigiamą sprendimą dėl Čekio 3 suteikimo, galima susigrąžinti iki 3 500 eurų vienam gavėjui (MVĮ) už išradimo patentavimą:

  • 75% nacionalinio patento išdavimo mokėtinų mokesčių (pvz.: paraiškos padavimo, paieškos ir ekspertizės, patento išdavimo ir paskelbimo mokesčių) sumos;
  • 75% Europos patento paraiškos padavimo ir Europos patentų tarnybos teikiamos išradimo paieškos paslaugos mokesčių sumos;
  • 50% Europos patento paraiškos parengimo ir padavimo teisinės išlaidos neviršijant 2 000 eurų ribos.

Atkreipiame dėmesį, kad su naujų Europos patentų paraiškų rengimu ir pateikimu susijusių paslaugų teisinės išlaidos yra tinkamos finansuoti, jei jas teikia Europos Sąjungoje įsisteigę asmenys ar subjektai, turintys teisę atstovauti pareiškėjams EPT nagrinėjamose bylose pagal Europos patentų konvenciją (https://www.epo.org/en/applying/representatives?size=n_10_n).

Paraiškos šiam ir kitiems čekiams (IP Scan paslauga, prekių ženklai ir dizainas bei Bendrijos augalų veislės) gali būti teikiamos iki gruodžio 8 dienos arba kol baigsis projektui numatytos lėšos.

Kviečiame visas Lietuvos mažas ir vidutines įmones ir jų atstovus, norinčius dar šiais metais pasinaudoti MVĮ fondo projektu, nedelsti ir teikti paraiškas čekiams gauti, kadangi šiais metais pastebimas didelis susidomėjimas projektu – nuo kvietimo teikti paraiškas paskelbimo, lyginant pirmųjų keturių mėnesių paraiškų kiekį su praėjusių metų rezultatais tuo pačiu laikotarpiu - ESINT gavo ketvirtadaliu daugiau paraiškų.

Plačiau apie šį projektą – Valstybinio patentų biuro svetainėje: https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/2024-m-mvi-fondo-projektas/ ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos svetainėje: https://bit.ly/3Pod9Da.

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, kviečiame kreiptis tiesiogiai į ESINT: email protected arba į Valstybinį patentų biurą: email protected, telefonu +370 5 278 02 90 ar registruotis nuotolinei konsultacijai internetu https://intelektine.lt/konsultacijos.

00
Aktualijos
Prie medicinos priemonių, skirtų sveikatos priežiūros specialistams, galės būti pridedamos ir anglų kalba parengtos naudojimo instrukcijos
2024-06-14, Seimas
VDAI kviečia susipažinti su patikrinimų dėl vaizdo stebėjimo viešosiose vietose reikalavimų užtikrinimo bei dėl reikalavimų, susijusių su duomenų valdytojo ir / ar duomenų tvarkytojo santykiais rezultatų apibendrinimais
2024-06-14, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
Teismas išnagrinėjo korupcijos Biržų rajono savivaldybėje bylą
2024-06-14, Specialiųjų tyrimų tarnyba
Žemės sklypo kadastrinius matavimus, kadastro duomenų patikslinimą galės inicijuoti ir statytojas
2024-06-14, Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
17:03
00:18
05:50
10:33
17:17
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti