Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
Universitetai ir teisės mokslas archyvas
4/23/2024, Mykolo Romerio universitetas
Keturių darbo dienų savaitė yra apipinta nepagrįstais „baubais“, kurių atsiradimas ir plitimas apnuogina visas darbo rinkoje egzistuojančias problemas. Apie keturių darbo dienų savaitės modelį šiandien kalbamės su Mykolo Romerio universiteto Vadybos ir politikos mokslų instituto prof. dr. Agota Giedre Raišiene.
4/23/2024, Vilniaus universitetas
Praeitą savaitę VU Teisės fakultete vyko Hamline universiteto (JAV) politikos mokslų ir teisės profesoriaus David Schultz paskaita ,,Demokratija teisme: teismai ir 2024 JAV Prezidento rinkimai”.
4/23/2024, Mykolo Romerio universitetas
Šiandien daugiašalės platformos užkariavo mūsų kasdienybę. Nuo taksi iškvietimo iki apsipirkimo internetu ar nakvynės rezervavimo kelionėse – šios platformos tapo nepakeičiamomis. Tokios platformos kaip „Vinted“, „Airbnb“ ir „Uber“ sukuria sąlygas bet kam tapti paslaugų teikėju, atverdamos begalę naujų verslo galimybių. Šis pokytis kelia iššūkių tradiciniams prekybininkams ir kartu skatina peržiūrėti pelno mokesčio sistemas.
4/22/2024, Mykolo Romerio Universitetas
Mykolo Romerio universitetas (MRU) kartu su Bob Wessels nemokumo teisės kolekcijos fondu (angl. Stichting Bob Wessels Insolvency Law Collection, BWILC) organizavo 6-ąjį doktorantūros seminarą, o su tarptautiniu akademiniu tinklu „Europos restruktūrizavimo ir nemokumo teisės konferencija“ (angl. Conference on European Restructuring and Insolvency Law, CERIL) – 2-ąją tarptautinę CERIL konferenciją. Balandžio 16-18 dienomis vykę renginiai subūrė mokslininkus, teisininkus praktikus ir teisės doktorantūros studentus, kurie analizavo svarbiausius nemokumo ir restruktūrizavimo teisės klausimus.
4/19/2024, Mykolo Romerio universitetas
Startavus Nacionalinės teisės olimpiados iniciatyvai, šiemet prie jos jungiasi ir Lietuvos Respublikos Seimas. Aktyvus piliečių dalyvavimas sprendžiant valstybės ateitį yra svarbi demokratijos sąlyga, nusakanti piliečių santykį su valdžios institucijomis. 2024-ieji – rinkimų metai. Todėl šiemet nacionalinės teisės žinių olimpiados organizatoriai – Mykolo Romerio universiteto (MRU) Teisės mokykla ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija bei partneriai Olimpiadą skiria demokratijai ir jaunimo dalyvavimui sprendimų priėmime.
4/18/2024, Mykolo Romerio universitetas
Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo saugumo akademijos (VSA) dekanė prof. dr. Snieguolė Matulienė ir Lietuvos probacijos tarnybos (LPT) direktorius Romas Ostanavičius balandžio 17 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartyje numatytas bendradarbiavimas, rengiant ir vykdant bendrus mokslinius tyrimus bei taikomąją mokslo veiklą, tarptautinius ir nacionalinius projektus, įgyvendinant mokslo ir studijų bei kvalifikacijos tobulinimo programas.
4/18/2024, Mykolo Romerio universitetas
Mykolo Romerio universitete (MRU) balandžio 18-19 dienomis vykstančiame tarptautiniame moksliniame forume „Networking on Sustainable Security in Dynamic Environment“ aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio mokslininkai bei saugumo ekspertai. Jau tradicija tapęs forumas apjungia dvi konferencijas, kuriose analizuojamos valstybės, visuomenės, asmens saugumo ir vystymosi potencialo problemos.
4/15/2024, Mykolo Romerio universitetas
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
19:03
11:29
12:51
22:23
14:55
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti