INFOLEX.LT
Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 


Australijos kibernetinio saugumo ekspertas prof. M. Warren dalinasi unikalia profesine patirtimi bei žiniomis su MRU studentais
2023-09-14 , Mykolo Romerio universitetas

Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo administravimo ir valdymo fakulteto Kibernetinio saugumo valdymo magistrantūros pirmo kurso  studentai klausėsi Australijos kibernetinio saugumo eksperto, Karališkojo Melburno technologijų instituto (RMIT) Kibernetinio saugumo centro direktoriaus prof. Matthew Warren paskaitos „Kibernetinio saugumo pagrindai ir rizikos valdymas“.

„Nuolat besikeičiant kibernetinio saugumo peizažui, bendradarbiavimas neturi sienų ir ribų. Sujungdami pajėgumus ir protus - nuo Lietuvos iki pat Australijos, - stipriname savo gynybą ir kuriame stipresnį bei saugesnį skaitmeninį pasaulį. Besivienydami ir besidalindami žiniomis, esame stipriausi“, - studentams sakė prof. M. Warren.

Paskaita „Kibernetinio saugumo pagrindai ir rizikos valdymas“  puiki galimybė MRU studentams praplėsti žinias kibernetinio saugumo srityje, suprasti pagrindinius kibernetinio saugumo principus ir veiksmingas rizikos valdymo strategijas.

Svečiuodamasis MRU, prof. M. Warrenas taip pat dalyvavo Australijos-Lietuvos kibernetinio saugumo tyrimų tinklo (The Australian Lithuanian Cyber Security Research Network, ALCRN) diskusijose ir veiklų planavimo sesijoje, kurios metu kartu su Viešojo valdymo ir verslo fakulteto dekanu prof. dr. Dariumi Štitiliu ir doc. dr. Mariumi Laurinaičiu nagrinėjo daugialypius kibernetinio saugumo srities iššūkius bei galimybes.

Pasak prof. dr. D. Štitilio, nuolat iškylant grėsmėms kibernetiniam saugumui, sparčiai auga ir šią sritį išmanančių specialistų, turinčių kompleksinių gebėjimų bei kompetencijų, poreikis.

„Vis labiau ryškėja poreikis specialistų, išmanančių ne tik technologinius, bet kartu ir teisinius, vadybinius aspektus. Šiandien takoskyra tarp teisės, vadybos ir technologijų mažėja. Tad džiaugiamės, jog mūsų studentai turi galimybę pasimokyti iš aukščiausio lygio tarptautinių kibernetinio saugumo ekspertų, kurie pasidalina naujausiomis žiniomis ir unikaliomis patirtimis. Neabejotinai prof. M. Warren paskaitos praturtins studentų patirtį ir suteiks galimybių įvairiapusiškai pažvelgti į šiuolaikinio kibernetinio saugumo iššūkius”,- teigia D. Štitilis.

Dar 2022 m. Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas kartu su RMIT Kibernetinio saugumo tyrimų ir inovacijų centru įsteigė Australijos – Lietuvos kibernetinio saugumo tyrimų tinklą ir bendrai telkdami žinias bei mokslinį potencialą vykdo hibridinių grėsmių tyrimus ir vertina jų įtaką visuomenėms bei institucijoms Lietuvoje ir (ar) Australijoje.

 

00
Universitetai ir teisės mokslas
Pasirašyta VVTAT ir MRU bendradarbiavimo sutartis
2023-09-28, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
Apie probacijos tarnybą MRU Viešojo saugumo akademijos studentams iš arčiau
2023-09-28, Mykolo Romerio universitetas
Interviu: MRU rektorės prof. dr. I. Žalėnienės sėkmės formulė – kantrybė, atkaklumas ir darbo tęstinumas
2023-09-27, Mykolo Romerio universitetas
Dėl kandidatų į MRU tarybos narius, skiriamus universiteto akademinės bendruomenės
2023-09-27, Mykolo Romerio universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Savaitės apžvalgos grojaraštis 2023-09-25
Noriu gauti Savaitės apžvalgą el. paštu
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
17:43
09:31
18:23
18:21
12:45
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>