Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

VU TF Studentai dalyvavo tarptautiniame klientų konsultavimo konkurse
2024-04-24 , Vilniaus universitetas

Brown-Mosten tarptautinis klientų konsultavimo konkursas yra puiki galimybė teisės studentams išbandyti save ir išmokti klientų konsultavimo įgūdžių. Šis konkursas vyksta kasmet skirtingose pasaulio šalyse, kur susitinka iš įvairių pasaulio vietų teisės studentai ir gauna galimybę susipažinti su įvairiomis kultūromis bei skirtingomis teisės sistemomis. Šiais metais konkursas buvo organizuojamas Lenkijoje, Liubline balandžio 10-13 dienomis ir užsiregistravusios buvo 24 šalys.

Atsižvelgiant į tai, kad konfliktai pasaulyje aštrėja (Rusijos-Ukrainos karas, Izraelio-Hamas karas), nereikia akcentuoti, kokia svarbi tarptautinė humanitarinė teisė (THT) tapo šiandieniniame pasaulyje, todėl šių metų konkursui buvo pasirinkta ši aktuali tema, kur studentai veikdami kaip advokatai imituojamoje advokatų kontoroje, teikia klientui pirmines teisines konsultacijas, konsultuodami dėl nurodytos sudėtingos situacijos ir atsižvelgdami į THT taisykles.

Anot dalyvių (Vladyslav Murachov ir Kamilės Smilgevičiūtės) – tarptautinis „Brown-Mosten“ klientų konsultavimo konkursas jiems buvo neįkainojama patirtis, per šį konkursą jie ugdė savo minkštuosius įgūdžius, stiprino ryšius su kolegomis, pritaikė savo tarptautines humanitarines žinias praktikoje bei bandė kurti strategijas klientų apsaugai įvairiose situacijose. Studentai taip pat norėjo pabrėžti, kad šiais metais Lietuvos Respublika ir atitinkamai Vilniaus universitetas pirmą kartą prisijungė prie šio konkurso, todėl jie jautėsi labai dėkingi už šią galimybę ir vertino, kad Vilniaus universitetas remia ir leidžia studentams dalyvauti. Anot jų, tai buvo nepaprasta patirtis ir svarbi kiekvienam studentui, todėl jie pasidalino, jog tikisi, kad vieną dieną Lietuva galės laimėti.

00
Universitetai ir teisės mokslas
Aktualūs sveikatos psichologijos klausimai svarstyti MRU Psichologijos instituto mokslinėje konferencijoje
2024-05-22, Mykolo Romerio universitetas
Prof. dr. Saulius Nefas: „Dėka pilietiško veikimo žmogus sako – aš galiu, o į bendruomenę susijungus sako – mes galime”
2024-05-22, Mykolo Romerio universitetas
Jaunųjų teisėtyrininkų konferencijoje buvo aptariami aktualūs šiuolaikiniai teisiniai klausimai
2024-05-21, Vilniaus universitetas
5 būdai įveikti stresą egzaminų metu
2024-05-21, Mykolo Romerio universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-21
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-20
Naujausios diskusijos
22:29
19:47
15:57
15:21
11:58
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti