Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Jaunųjų teisėtyrininkų konferencijoje buvo aptariami aktualūs šiuolaikiniai teisiniai klausimai
2024-05-21 , Vilniaus universitetas

Praeitą savaitę gegužės 16-17 dienomis VU MKIC bibliotekoje vyko 11-oji Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo konferencija „Law and Beyond: Anything New on the Legal Front?“, skirta doktorantūros studentams ir jauniesiems mokslininkams iš įvairių šalių.

Konferencijos pranešėjus sveikino VU Teisės fakulteto prodekanė studijoms doc. dr. Vigita Vėbraitė ir prof. dr. Tomas Davulis, skaitęs pranešimą apie jaunojo teisininko patiriamus iššūkius. Dvi dienas trukusiame renginyje, devyniose skirtingose sesijose buvo aptariami įvairūs šiuolaikiniai teisiniai klausimai ir pasitelktas tarpdisciplininis požiūris.

Pirmąją konferencijos dieną vykusiose sesijose buvo gilinamąsi į teisės ir filosofijos, teisės ir dirbtinio intelekto (DI) temas. Skirtas dėmesys globalinėms problemoms bei ekonomikos ir finansų temoms, susijusioms su teise.

Gegužės 17-ąją vyko penkios sesijos, kuriose skaityti pranešimai konstitucinės teisės, ginčų sprendimo, Europos Sąjungos teisės, teisės ir socialinės politikos ir teisės ir technologijų temomis.

Džiugu tai, kad ši kasmetinė konferencija yra galimybė susitikti ir dalintis savo idėjomis jauniesiems teisės mokslininkams iš įvairių valstybių. Šiemet konferencijoje savo tyrimus pristatė pranešėjai atvykę iš 12-os šalių: Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Izraelio, Lenkijos, Norvegijos, Prancūzijos, Bulgarijos, Latvijos, Slovėnijos, Gruzijos, Ukrainos ir Lietuvos.

00
Universitetai ir teisės mokslas
Europos moterų rektorių asociacijos valdybos narės rudenį rinksis Mykolo Romerio universitete
2024-06-17, Mykolo Romerio universitetas
Pirmuosius magistro studijų „Edukacinių technologijų valdymas“ („Vadyba mokykloje“ specializacija) programos metus vainikuoja „EdTECH’24: vadybos mokykloje iššūkiai ir sprendiniai“ mokslinė konferencija
2024-06-17, Mykolo Romerio universitetas
Sprendimai, skatinantys socialinius pokyčius – Europos reformų universiteto aljanso akiratyje
2024-06-17, Mykolo Romerio universitetas
MRU įgyvendina projektą, užtikrinantį ES mokslinių tyrimų ir inovacijų lyderystę sveikatos srityje
2024-06-17, Mykolo Romerio universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti