Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Mykolo Romerio universitetas aukštai įvertintas QS pasaulio universitetų tvarumo reitinguose
2023-12-06 , Mykolo Romerio universitetas
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Tarptautinė universitetų reitingavimo agentūra „QS World University Rankings: Sustainability“ skelbia pasaulio aukštojo mokslo institucijų tvarumo rodiklių reitingus, kuriuose pirmą kartą įvertintas ir Mykolo Romerio universitetas (MRU). Šiais metais buvo reitinguojami 1397 pasaulio universitetai, iš jų 493 Europos universitetai pagal indėlį tokioms sritims kaip aplinkosauginis poveikis (institucinis tvarumas, moksliniai tyrimai ir studijos), socialinis poveikis (lygios galimybės, švietimo poveikis, sveikata ir gerovė, įsidarbinimas, žinių perdavimas) ir universiteto valdymas.  MRU skirta 268 vieta Europoje ir 637 vieta pasaulyje.  Aukščiausiai vertintos tokios sritys kaip moksliniai tyrimai ir studijos aplinkosaugos srityje, lygios galimybės, švietimo poveikis, sveikata ir gerovė, universiteto valdymas. Išsamesnė informacija pateikiama čia.

„Džiaugiamės, kad MRU moksliniai tyrimai ir studijos aplinkosaugos srityje, nuosekliai įgyvendinamos lygios galimybės, didėjantis socialinis poveikis, dėmesys universiteto bendruomenės sveikatai ir gerovei, pažangus valdymas susilaukė aukšto tarptautinio įvertinimo. Tai visos MRU bendruomenės, kuriai svarbios tvarumo idėjos, nuopelnas. Dalydamiesi geros valdysenos patirtimi su  Lietuvos ir užsienio partneriais, bendradarbiaudami su Europos ir pasaulio universitetais, sostinės Didlaukio bendruomene ir kitais socialiniais partneriais, siekiame įgyvendinti  tvarumo  iniciatyvas, atitinkančias plačiosios visuomenės, ypač jaunimo,  lūkesčius. MRU investicijos į  darnų vystymąsi – tai investicijos į visų mūsų ateitį“, – sako MRU rektorė, Tarptautinės universitetų asociacijos viceprezidentė prof. dr. I. Žalėnienė.

Sudarant tarptautinius universitetų darnios veiklos reitingus, naudojami įvairūs objektyvūs rodikliai, kurie leidžia įvertinti ne tik pasaulio universitetų rezultatus tvarumo, socialinio poveikio ir gerosios valdysenos srityse, bet ir tarptautinius pasiekimus, mokslinių tyrimų ir studijų bei organizacijų kasdieninės veiklos poveikį visuomenei. 
 

00
Universitetai ir teisės mokslas
Ką galime padaryti, kad Lietuva taptų saugesnė? Diskusija su MRU alumnu Sauliumi Skverneliu
2024-03-01, Mykolo Romerio universitetas
Kūrinių panaudojimo parodijos tikslais teisinė apsauga turinio sklaidos platformose Europos Sąjungoje
2024-02-29, Mokslo taryba
Gera žinia Lietuvos mediatoriams ir visiems, besidomintiems šiuo taikiu ginčų sprendimo būdu!
2024-02-28, Mykolo Romerio universitetas
VDU – mokymai „Mediacijos praktikos diena pažengusiems“
2024-02-28, Vytauto Didžiojo universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti