Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Azerbaidžano Respublikos valstybės muitinės komiteto akademijos vizitas Mykolo Romerio universitete
2023-12-08 , Mykolo Romerio universitetas
MRU nuotrauka. Šaltinis https://www.mruni.eu/wp-content/uploads/2023/12/20231207_104324-scaled.jpg

Gruodžio 7-8 dienomis Universitete lankosi Azerbaidžano Respublikos valstybės muitinės komiteto akademijos (Academy of the State Customs Committee of the Republic of Azerbaijan – ASCCA) delegacija, vadovaujama rektoriaus dr. Gulu Novruzov.  

Vizito metu, abiejų auštųjų mokyklų rektoriai pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo įgyvendinant magistrantūros studijų programas Europos/Tarptautinės verslo teisės srityje. Šios sutarties pagrindu, sudaroma galimybė studentams siekti įgyti teisės magistro diplomus dvejose valstybėse studijuojant pagal suderintą Europos ir tarptautinės verslo teisės programos turinį. Baigę studijas studentai įgis aukštos kvalifikacijos verslo teisės srityje ir turės kompetencijų teikti teisines konsultacijas tarptautinio verslo aplinkai, aiškinti naujausius verslo teisės klausimus ir tendencijas, analizuoti ir vertinti su verslu susijusias teisines situacijas, operatyviai ir efektyviai spręsti teisines problemas, su kuriomis susiduria verslas.  

MRU rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė kartu su ASCCA  rektoriumi dr. G. Novruzov pasikeitė nuomonėmis, kaip šis susitarimas prisidės prie studentų ir personalo mainų, kokias ateities perspektyvas sukurs dviejų valstybių išduotus diplomus turintiems magistrams.  Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavę Teisės mokyklos atstovai – Privatinės teisės instituto direktorius prof. dr. Virginiijus Bitė ir prodekanė tarptautiniams ryšiams ir tarptautinėms studijoms dr. Jolanta Apolevič pasidalino turima Teisės mokyklos patirtimi apie vykdomų jungtinių ir dviejų diplomų programų įgyvendinimą su kitų šalių universitetais.

Mykolo Romerio universitetas bendradarbiauja su ASCCA nuo 2020 metų. Kasmet, pagal valstybinių stipendijų programą į MRU atvyksta ASCCA studentai dalinėms studijoms, o šiais metais pradedamas įgyvendinti ASCCA koordinuojamas ES Erasmus+ programos Erasmus Mundus jungtinės magistrantūros rengimo priemonės projektas “Designing an excellent MA in International Trade, Customs, Logistics, Supply Chain with the best European and International Standards”, kurio partneris yra ir Mykolo Romerio universitetas.  Antrąją vizito dieną, svečiai susitiko su Viešojo valdymo ir verslo fakulteto studijų prodekanu prof. dr. Irmantu Rotomskiu bei naujojo projekto įgyvendinimo komanda aptarti artimiausių numatomų veiklų. 
 

00
Universitetai ir teisės mokslas
Ką galime padaryti, kad Lietuva taptų saugesnė? Diskusija su MRU alumnu Sauliumi Skverneliu
2024-03-01, Mykolo Romerio universitetas
Kūrinių panaudojimo parodijos tikslais teisinė apsauga turinio sklaidos platformose Europos Sąjungoje
2024-02-29, Mokslo taryba
Gera žinia Lietuvos mediatoriams ir visiems, besidomintiems šiuo taikiu ginčų sprendimo būdu!
2024-02-28, Mykolo Romerio universitetas
VDU – mokymai „Mediacijos praktikos diena pažengusiems“
2024-02-28, Vytauto Didžiojo universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti