Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Doc. dr. Giedrė Lastauskienė – išrinkta geriausia VU TF dėstytoja
2023-12-11 , Vilniaus universitetas
Doc. dr. Giedrė Lastauskienė – išrinkta geriausia VU TF dėstytoja (2023 metais). Foto šaltinis https://www.tf.vu.lt/wp-content/uploads/2023/12/0040-12-07433a-436x628.jpg

Doc. dr. Giedrė Lastauskienė – studentų išrinkta kaip geriausia 2023 m. VU Teisės fakulteto dėstytoja! VU Teisės fakultete ji dėsto „Teisės teorijos“ dalyką I-ojo kurso teisės studentams.

Ką jums reiškia būti išrinktai geriausia metų dėstytoja?

Metų dėstytoja esu išrinkta antrą kartą. Pirmą kartą dėl to nuoširdžiai nustebau. Sužinojusi, kad buvau išrinkta antrą kartą, visiškai suglumau… Nesu įsigilinusi į geriausių dėstytojų rinkimo tvarką, tačiau esu dėkinga studentams, kurių balsas, tikėtina, ir lėmė šį rezultatą, nes nežinau, ar gali būti aukštesnis dėstytojo darbo įvertinimas. Manau, kad ne. Paskutinę paskaitą pabaigiau jiems taip pat padėkodama – už tai, kad gausiai lankė paskaitas, kad buvo aktyvūs, kad paskaitas man skaityti buvo lengva, nes, kai kalbėdavau, auditorijoje būdavo tylu – nepaisant to, kad auditorija būdavo pilna. Iš tikrųjų tai studentai yra mano Mokytojai – jie moko kantrybės, jų žingeidumas ir jų klausimai vertė mane skirti sekmadienius pasirengti paskaitoms, galvojant, kaip paprasčiau ir įdomiau paaiškinti jiems sudėtingus teisinius klausimus.

Ko palinkėtumėte artėjančių Kalėdų proga?

Mano pirmakursiai iš karto po Naujųjų metų laikys teisės teorijos egzaminą. Tokia egzamino data gali šiek tiek gadinti jų kalėdinę nuotaiką. Bet vis tiek linkiu šiuo įtemptu, chaotišku ir įvykiais persmelktu laikotarpiu rasti laiko pabūti patiems su savimi ir su savo artimaisiais. Nes ko verti visi mūsų pasiekimai, jeigu šalia nėra žmonių, su kuriais kartu norėtųsi ir pasidžiaugti, ir paliūdėti. To patiems linkiu ir visai fakulteto bendruomenei – ramybės, artimųjų palaikymo ir mokėjimo pasidžiaugti tikrais, o ne iš nesibaigiančių reklamų brukamais dalykais. Ramaus laiko belaukiant ir džiaugsmingų potyrių šios Šventės sulaukus.

Linkime dėstytojai sėkmės ir neblėstančio įkvėpimo darbe su studentais!

00
Universitetai ir teisės mokslas
Ką galime padaryti, kad Lietuva taptų saugesnė? Diskusija su MRU alumnu Sauliumi Skverneliu
2024-03-01, Mykolo Romerio universitetas
Kūrinių panaudojimo parodijos tikslais teisinė apsauga turinio sklaidos platformose Europos Sąjungoje
2024-02-29, Mokslo taryba
Gera žinia Lietuvos mediatoriams ir visiems, besidomintiems šiuo taikiu ginčų sprendimo būdu!
2024-02-28, Mykolo Romerio universitetas
VDU – mokymai „Mediacijos praktikos diena pažengusiems“
2024-02-28, Vytauto Didžiojo universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti