Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Mokslinė konferencija „EdTECH’24: vadybos mokykloje iššūkiai ir sprendiniai“
2024-06-13 , Mykolo Romerio universitetas
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Mykolo Romerio universiteto (MRU) Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto mokslininkai bendradarbiaudami su savo partneriais iš Latvijos universiteto (Latvija), Vakarų Norvegijos taikomųjų mokslų universiteto (Norvegija), Zaragozos universiteto (Ispanija), Bolonijos universiteto (Italija) ir Lisabonos universiteto (Portugalija) įgyvendina magistro studijų „Edukacinių technologijų valdymas“ („Vadyba mokykloje“ specializacija) programą.

Pirmuosius studijų metus 2024 m. birželio 15 d. vainikuoja mokslinė konferencija, kurioje bus pristatomi tyrimai lyderystės besimokančioje organizacijoje, švietimo įstaigų bendradarbiavimo stiprinimo, veiklos vertinimo ir plėtros tematikos, taip pat bus aptartas vadovų vaidmuo telkiant bendruomenę ir skaitmeninių technologijų panaudojimas švietime. Plenarinės sesijos metu konferencijos dalyvius su švietimo politikos aktualijomis ir iššūkiais supažindins seimo narė, Ateities bei Švietimo ir mokslo komitetų narė Laima Nagienė, o Lietuvos švietimo būklę tarptautinių tyrimų kontekste pristatys Tarptautinei švietimo pasiekimų vertinimo asociacijos (angl. International Association for the Evaluation of Educational Achievement) (IEA) Generalinės asamblėjos narė, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros (angl. Organization for Economic Cooperation and Development) (EBPO) PISA (angl. Programme for International Student Assessment) valdybos narė, ŠMSM Strateginio planavimo skyriaus vyriausioji patarėja dr. Rita Dukynaitė.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Pedagoginių darbuotojų magistrantūros studijų programų įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis. 
 

00
Universitetai ir teisės mokslas
Vilnius-Lvivas: ilgametis fakultetų bendradarbiavimas ir jo plėtra
2024-07-19, Vilniaus universitetas
Interviu su naująja vicerektore dr. Egle Malinauskiene: kelias iki MRU ir ateities planai
2024-07-12, Mykolo Romerio universitetas
QS Europos universitetų reitingai: MRU aukštesnėje pozicijoje
2024-07-10, Mykolo Romerio universitetas
Atrask save MRU – Teisės mokykla
2024-07-09, Mykolo Romerio universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
16:19
13:12
13:01
12:15
19:54
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti