Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

MRU įgyvendina projektą, užtikrinantį ES mokslinių tyrimų ir inovacijų lyderystę sveikatos srityje
2024-06-17 , Mykolo Romerio universitetas
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Birželio 5-7 d. Bukarešte, Rumunijoje vyko Mykolo Romerio universitete (MRU) įgyvendinamo projekto „Dalyvavimas tarptautiniuose tinkluose“ konferencija EHMA 2024. Konferencijos metu buvo pristatytas projekto įgyvendinimo pirmas etapas: suburti partneriai iš Europos sveikatos vadybos asociacijos (EHMA) ir parengta paraiška „Europos horizontas“ programai. Programos tikslas – užtikrinti ES mokslinių tyrimų ir inovacijų lyderystę pasaulyje sveikatos srityje. Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba (LMT). Renginys buvo skirtas inovatyvių sveikatos ekosistemų formavimui ir valdymui.

Konferencijoje buvo pristatyti daugybė mokslinių pranešimų, apimančių šias temas: valdymas ir lyderystė – buvo aptarti geriausios valdymo praktikos ir lyderystės modeliai sveikatos priežiūros srityje; žmogiškieji ištekliai – pranešimuose buvo nagrinėjami iššūkiai, susiję su personalo valdymu, ypač po COVID-19 pandemijos; finansai ir ekonomika – diskutuota apie sveikatos priežiūros finansavimo modelius ir ekonominius aspektus; politika ir reguliavimas – aptarti sveikatos politikos formavimo ir įgyvendinimo iššūkiai vietos, regioniniu ir Europos lygmenimis. Konferencija suteikė galimybę mokytis iš kitų šalių patirties, susipažinti su naujausiomis sveikatos priežiūros sistemų tendencijomis ir inovatyviomis praktikomis, kurios gali būti pritaikytos Lietuvos sveikatos sistemos tobulinimui.

Europos sveikatos vadybos asociacija (EHMA) yra organizacija, skirta sveikatos priežiūros sistemų vadybos tobulinimui Europoje. Ji organizuoja metinę konferenciją, kurioje aptariamos naujovės sveikatos priežiūros sistemose, bendradarbiavimas tarp įvairių sektorių ir sprendžiamos aktualios sveikatos priežiūros problemos. EHMA siekia skatinti geriausią praktiką ir mokslinių tyrimų dalijimąsi, suburti sveikatos vadybos ekspertus, mokslininkus, politikus ir kitus suinteresuotus asmenis dialogui ir inovacijų diegimui sveikatos priežiūros srityje.

Mykolo Romerio universiteto Sveikatos politikos ir vadybos studijų programa rengia specialistus, gebančius formuoti ir įgyvendinti sveikatos politiką Lietuvoje ir ES, integruojant ją į viešąsias politikas. Sveikatos tyrimų laboratorija veikianti universitete orientuojasi į sveikatos sistemos funkcionavimo analizę, e. sveikatą ir sveikatos politikos inovacijas, siekdama sukurti modernią mokslinių tyrimų infrastruktūrą.  Abu šie padaliniai bendradarbiauja su valdžios institucijomis ir sveikatos priežiūros įstaigomis, skatinant inovacijas ir gerinant sveikatos priežiūrą.

Daugiau informacijos apie EHMA galite rasti čia.

Norinčius prisijungti prie komandos kviečiame kreiptis į projekto vadovę MRU Sveikatos politikos ir vadybos studijų programos vadovę Ilona Ogurcova el. p.: [email protected] 
 

00
Universitetai ir teisės mokslas
Vilnius-Lvivas: ilgametis fakultetų bendradarbiavimas ir jo plėtra
2024-07-19, Vilniaus universitetas
Interviu su naująja vicerektore dr. Egle Malinauskiene: kelias iki MRU ir ateities planai
2024-07-12, Mykolo Romerio universitetas
QS Europos universitetų reitingai: MRU aukštesnėje pozicijoje
2024-07-10, Mykolo Romerio universitetas
Atrask save MRU – Teisės mokykla
2024-07-09, Mykolo Romerio universitetas

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
16:19
13:12
13:01
12:15
19:54
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti