Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
Teismai ir ikiteisminis procesas archyvas
4/19/2024, Nacionalinė teismų administracija
Plungės apylinkės teismas netenkino neblaivaus vairavusio bei teises laikinai praradusio dvasininko prašymo grąžinti teisę vairuoti anksčiau laiko. Teismas kritiškai įvertino dvasininko poelgį dėl vairavimo išgėrus ir pritarė Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, kuris pusmečiui atėmė kunigui teisę vairuoti. Teismo nuomone, 46-erių metų pažeidėjas yra patyręs vairuotojas ir nemažai gyvenimiškos patirties sukaupusi brandi asmenybė, kuri turėtų itin atsakingai laikytis Kelių eismo taisyklių.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Rokiškio rajono savivaldybėje prokurorai susitiko su Rokiškio rajono bendruomenės nariais. Savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai bei savivaldybės pavaldžių įstaigų atstovai buvo supažindinti su prokuratūros veikla, jos prioritetais bei įgyvendinamais tarptautiniais projektais. Su bendruomenės nariais taip pat kalbėta šiuo metu labai aktualia tema – apie nusikaltimus elektroninėje erdvėje.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Šiandien, balandžio 19 d., 12 val. kviečiame žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją, kurioje bus suteiktas trumpas komentaras apie Lenkijoje sulaikytus asmenis, įtariamus Rusijos Federacijos opozicionieriaus L. V.užpuolimu ir sumušimu.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Šiaulių apylinkės prokuratūra kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu byloje, susijusioje su eismo įvykiu, kai prieš praėjusių metų Kalėdas jame buvo sužaloti jaunuoliai.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Atliekant ikiteisminius tyrimus dėl galimo savivaldybių tarybos narių piktnaudžiavimo panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti, pareikšti įtarimai Marijampolės savivaldybės tarybos narei V. P. ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narei L. R.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Teismas patenkino Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroro prašymą ir skyrė kardomąją priemonę – suėmimą, 37 metų Vilniaus rajono gyventojui. Prieš porą mėnesių iš įkalinimo įstaigos išėjusiam vyrui pateikti įtarimai dėl sukčiavimo, plėšimo ir valstybės tarnautojo vardo pasisavinimo.
4/19/2024, Generalinė prokuratūra
Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai, glaudžiai bendradarbiaudami su Lenkijos Respublikos centrinio tyrimo biuro (Centralne Biuro Śledcze Policji, CBŚP) pareigūnais ir Lenkijos Respublikos prokurorais, sulaikė asmenis, įtariamus Rusijos Federacijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolimu ir sumušimu.
4/19/2024, Nacionalinė teismų administracija
Užsieniečių teisinė padėtis: LVAT iš dalies tenkino užsieniečių apeliacinius skundus ir panaikino Migracijos departamento sprendimus įtraukti į SIS II perspėjimus dėl draudimo jiems atvykti į Šengeno zoną 3 metų laikotarpiui.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Naujausios diskusijos
23:47
12:51
22:23
14:55
13:07
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti