Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Jaunuoliai sulaukė teismo sprendimo už disponavimą kvaišalais
2024-02-28 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Kauno apylinkės teismo nuosprendžiu du jaunuoliai nuteisti už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Baudžiamosios bylos duomenimis, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis anksčiau du kartus teistas 21-erių metų Kauno rajono gyventojas neteisėtai įgijo beveik 65 gramus kanapių. Turėdamas tikslą jas platinti, minėtas asmuo susitiko su 22-ejų metų kauniečiu ir bandė jam parduoti daugiau kaip 3 gramus kanapių. Pastarasis anksčiau taip pat jau yra teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Abu jaunuolius nusikaltimo vietoje sulaikė policijos pareigūnai, atvykę patikrinti gautą informaciją.

Kauno rajono gyventojui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti teismas skyrė aštuonių mėnesių laisvės apribojimo bausmę.

Kanapes įsigyti bandžiusiam kauniečiui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti skirta bausmė subendrinta su ankstesne bausme ir paskirta galutinė subendrinta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė su intensyvia priežiūra ir įpareigojimais.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus tyrėjai.

Kauno apylinkės teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Bus teisiami neva garažą pardavinėję sukčiai
2024-04-23, Generalinė prokuratūra
Šiandien Plungės apylinkės teisme gautas dar vienas civilinis ieškinys dėl tūkstantinės sumos priteisimo iš Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario
2024-04-23, Nacionalinė teismų administracija
Šalčininkuose sulaikyta didelė kontrabanda: avižinių dribsnių krovinyje muitininkai aptiko paslėptas 500 dėžių cigarečių
2024-04-23, Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos
3 asmenys pripažinti kaltais dėl automobilio susprogdinimo Kauno mieste
2024-04-22, Nacionalinė teismų administracija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
19:03
11:29
12:51
22:23
14:55
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti