Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Sulaikyti asmenys, užpuolę Rusijos Federacijos opozicionierių Leonidą Volkovą
2024-04-19 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės, VŽ foto

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai, glaudžiai bendradarbiaudami su Lenkijos Respublikos centrinio tyrimo biuro (Centralne Biuro Śledcze Policji, CBŚP) pareigūnais ir Lenkijos Respublikos prokurorais, sulaikė asmenis, įtariamus Rusijos Federacijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolimu ir sumušimu.

Sulaikymo operacija atlikta š. m. balandžio 3 d. Varšuvos mieste, Lenkijos Respublikoje. Pagal Lietuvos Respublikos išduotą Europos arešto orderį sulaikyti du Lenkijos Respublikos piliečiai, kurie įtariami š. m. kovo 12 d. užpuolę Leonidą Volkovą ir jį sumušę. Leonidas Volkovas buvo užpultas ir sumuštas kuomet automobiliu atvyko į gyvenamąją vietą. Užpuolikai išdaužė Leonido Volkovo automobilio langą, jo sveikatai sutrikdyti panaudojo dujas ir plaktuką.

Abu asmenys yra pripažinti įtariamaisiais, jiems už akių skirtas suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą dėl Leonido Volkovo sveikatos sutrikdymo dėl jo įsitikinimų ir (ar) pažiūrų organizuotoje grupėje asmenų, t. y., nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 25 str. 3 d., 138 str. 2 d. 13 p., atlieka Lietuvos kriminalinės policijos biuras.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Šiuo metu, siekiant nustatyti visus asmenis, susijusius su šio nusikaltimo organizavimu ir padarymu, atliekami plataus masto, neviešo pobūdžio ikiteisminio tyrimo veiksmai, glaudžiai bendradarbiaujama su Lenkijos Respublikos ir kitų šalių teisėsaugos institucijomis.

Atsižvelgiant į tai, kad šioje ikiteisminio tyrimo stadijoje yra atliekami aktyvūs tyrimo veiksmai, papildoma informacija apie tyrimo eigą ir rezultatus neteikiama.

Suprasdami visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimą rezonansinio tyrimo eiga ir rezultatais informuojame, kad informacija bus pateikta ateityje, kai tik bus įmanoma nepakenkiant ikiteisminio tyrimo sėkmei bei baudžiamajam asmenų persekiojimui.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Vilniaus apygardos prokuratūros bendra informacija

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Antrąjį 2024 m. pretendentų į teisėjus egzaminą išlaikė 3 pretendentai
2024-05-22, Nacionalinė teismų administracija
Europos prokuratūra ir FNTT tiria galimą sukčiavimą bei dokumentų klastojimą parduodant naktinio matymo prietaisus valstybės institucijai
2024-05-22, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos | Generalinė prokuratūra
Prekyba dujomis mažeikiškius atvedė į teisiamųjų suolą
2024-05-22, Generalinė prokuratūra
Regionų administracinis teismas atmetė įmonės skundą dėl nesutvarkytų pavojingų atliekų
2024-05-22, Nacionalinė teismų administracija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-21
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-05-20
Naujausios diskusijos
22:29
19:47
15:57
15:21
11:58
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti