Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Valstybių teisėsaugos institucijos bendradarbiauja nuolat, gaunama informacija tikrinama
2024-05-21 , Generalinė prokuratūra
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Reaguodama į vakar Lenkijoje paskelbtą žinią apie devynių asmenų, kurie įtariami Rusijos tarnybų nurodymu Lenkijoje vykdę įvairias nusikalstamas veikas, sulaikymą, Lietuvos prokuratūra patvirtina, kad tiek tiriant nurodyto pobūdžio nusikalstamas veikas, tiek ir kitus nusikaltimus, Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos bei kitų valstybių teisėsaugos ir kitų institucijų pareigūnai nuolat aktyviai bendradarbiauja bei keičiasi aktualia informacija.

Dalis tiriamų nusikalstamų veikų, kaip įtariama, gali būti inicijuotos ir koordinuotos iš užsienio valstybių ir jose veikiančių institucijų, tačiau nepabaigus gaunamų duomenų tikrinimo nėra galimybės patvirtinti arba paneigti spėjamų sąsajų tarp įvairių įvykių skirtingose valstybėse. 

Siekiant nepakenkti skirtingose valstybėse vykstančių tyrimų sėkmei dabartiniu metu taip pat neviešinami ir nedetalizuojami ir duomenys apie tarptautinio bendradarbiavimo pobūdį, pareigūnų jau atliktus arba planuojamus veiksmus, turimus rezultatus ir kita panašaus pobūdžio informacija.

Kaip jau buvo pranešta, 2024 m. gegužės 9 d. Lietuvoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gaisro, kilusio apie 4 val. ryto Vilniuje parduotuvės "Ikea" sandėlyje. Šiuo metu ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas, tyrimą atlieka Lietuvos Kriminalinės policijos biuras. 

Šiame ikiteisminiame tyrime  taip pat aktyviai bendradarbiaujama su Lenkijos bei kitų valstybių teisėsaugos pareigūnais. Apie tyrimo metu nustatytas esmines faktines aplinkybes ir kitus tyrimo rezultatus visuomenei bus pranešta tuomet, kai jų paskelbimas nebekenks tyrimo eigai.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Dėl pokyčių Kauno apylinkės teismo veiklos teritorijoje nuo liepos 1 d.
2024-06-18, Nacionalinė teismų administracija
Itin sunkiais nusikaltimais kaltinamas Estijos pilietis stos prieš teismą Kaune
2024-06-17, Generalinė prokuratūra
Regionų administracinis teismas atmetė Krikščionių sąjungos skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo
2024-06-17, Nacionalinė teismų administracija
Teismui perduota Marijampolės savivaldybės tarybos narės V. Pituškienės byla
2024-06-17, Generalinė prokuratūra

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
10:27
09:50
00:18
05:50
10:33
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti