Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Trys kauniečiai bus teisiami dėl disponavimo labai dideliu kiekiu kvaišalų
2023-12-06 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą dėl neteisėto didelio kiekio narkotinių kanapių auginimo, disponavimo narkotinėmis medžiagomis, jų platinimo.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikys Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokuroras Ričardas Gailevičius. Tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų birželio mėnesį policijos pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį 48-erių metų kaunietį. Asmens apžiūros metu vyro džemperio kišenėje pareigūnai rado narkotinių medžiagų – kanapių. Už tai jam pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis, minėtas narkotines medžiagas 48-erių metų vyras galėjo įsigyti iš kito bylos kaltinamojo – 29-erių metų kauniečio. Policijos pareigūnai atliko kratą jo gyvenamojoje vietoje kur buvo surastas didelis kiekis auginamų narkotinių  kanapių augalų. 

Tyrimo duomenimis, 29-erių metų vyras galimai veikė kartu su kitu 41-erių metų bylos kaltinamuoju. Pastarajam priklausančiame garaže taip pat buvo rastos auginamos narkotinės kanapės bei kratos metu 41-erių metų kaltinamojo namuose rasta ir daugiau kanapių bei psichotropinių medžiagų turinčių guminių meškiukų, džiovintų grybų.

29-erių metų kauniečiui pareikšti kaltinimai pagal du Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnius – 260 straipsnio 1 dalį („Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti “) ir 265 str. 1 d. („Neteisėtas didelio kiekio aguonų ar kanapių auginimas“). Kitam 41-erių metų kauniečiui pareikšti kaltinimai pagal BK 259 straipsnio 1 dalį („Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“) ir 265 str. 1 d. („Neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas“).

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno miesto rūmams.

 

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nusikaltimų Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija
Išnagrinėta byla dėl uždraudimo vairuoti kelių transporto priemones skyrimo asmeniui, padariusiam nukentėjusiajam nežymų sveikatos sutrikdymą
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija
Buvęs valstybinės įmonės vadovas pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo ir turto iššvaistymo
2024-03-01, Generalinė prokuratūra
Marijampolės apylinkės teisme – kasmetinis teismo teisėjų susirinkimas, teismo 2023 metų veiklos apžvalga ir būsimi pokyčiai
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti