Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Kaunietis kaltinamas dėl kriptovaliuta įgytų skysčių su psichotropinėmis medžiagomis laikymo bei platinimo
2023-12-08 , Nacionalinė teismų administracija
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose bus pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Kauno rajono gyventojas K. K. kaltinamas dėl neteisėto elektroninių cigarečių skysčių, kurių sudėtyje yra psichotropinės medžiagos, įgijimo bei platinimo.

Asmuo kaltinamas, jog neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno didelį kiekį psichotropinių medžiagų, turėdamas tikslą jas platinti. Bylos duomenimis, 2023 m. kovo mėnesį, vienoje iš susirašinėjimo programų K. K. susisiekė su ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu asmeniu ir susitarė dėl 10 ml buteliukų su skysčiais, kurių sudėtyje yra psichotropinių medžiagų, pirkimo. Manoma, jog asmenys, siekdami būti nesusekti, už psichotropines medžiagas atsiskaitė kriptovaliuta, o pačias prekes kaltinamasis atsiėmė  iš anksto asmenų sutartoje vietoje – kvaišalai buvo palikti užkasti po žeme, o jų buvimo vieta buvo pažymėta sutartais ženklais.

Kaltinamojo akto duomenimis, K. K. tokiu būdu įgijo ne mažiau kaip 39 vnt. 10 ml talpos buteliukų su skaidrios spalvos skysčiu, kurio sudėtyje yra psichotropinės medžiagos – sintetinio kanabinoido. Įtariama, kad kaltinamasis šias medžiagas laikė savo automobilyje BMW, o 2023 m. kovo 24 d. vieną iš buteliukų už 20 Eur pardavė kitam asmeniui (jo atžvilgiu buvo pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas). Likusį kiekį buteliukų su psichotropinėmis medžiagomis tą pačią dieną rado ir paėmė policijos pareigūnai.

K. K. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu (Baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d.). Valstybinį kaltinimą teisme palaikys Kauno apygardos prokuratūros prokurorė.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nusikaltimų Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija
Išnagrinėta byla dėl uždraudimo vairuoti kelių transporto priemones skyrimo asmeniui, padariusiam nukentėjusiajam nežymų sveikatos sutrikdymą
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija
Buvęs valstybinės įmonės vadovas pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo ir turto iššvaistymo
2024-03-01, Generalinė prokuratūra
Marijampolės apylinkės teisme – kasmetinis teismo teisėjų susirinkimas, teismo 2023 metų veiklos apžvalga ir būsimi pokyčiai
2024-03-01, Nacionalinė teismų administracija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
21:30
13:22
13:15
16:45
16:39
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti