Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Marijampolės apylinkės teisme – kasmetinis teismo teisėjų susirinkimas, teismo 2023 metų veiklos apžvalga ir būsimi pokyčiai
2024-03-01 , Nacionalinė teismų administracija
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Paskutinę 2024 metų vasario mėnesio dieną Marijampolės apylinkės teisme buvo sušauktas teismo teisėjų susirinkimas, kuriame dalyvavo visų keturių teismo rūmų (Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių ir Jurbarko) teisėjai. Kaip ir praėjusiais metais, šiemet į susirinkimą atvyko Kauno apygardos teismo pirmininkas Marius Bartninkas.

Pirmiausia susirinkime apžvelgti praėję 2023-ieji metai. Teismo pirmininko pavaduotoja Ingrida Navickienė pristatė Marijampolės apylinkės teismo 2023 metų veiklos ataskaitą: civilinių, baudžiamųjų ir administracinių nusižengimų bylų, ikiteisminio tyrimo dokumentų nagrinėjimo tendencijas, nuotolinių vaizdo konferencijų ir ZOOM platformoje rengiamų teismo posėdžių statistinius duomenis, teismo personalo pokyčius.

Kauno apygardos teismo pirmininkas Marius Bartninkas pasidalino įžvalgomis apie Marijampolės apylinkės teismo veiklos rezultatus.

Kaip numatyta Lietuvos Respublikos teismų įstatyme, teismo teisėjų susirinkimas teismo pirmininkui pataria teismo administravimo klausimais: šiame susirinkime buvo patvirtintas 2024-ųjų metų Marijampolės apylinkės teismo organizacinės veiklos priežiūros planas, aptarti pasiūlymai dėl bylų paskirstymo teisėjams ir teisėjų kolegijų sudarymo taisyklių aprašo papildymo ir pakeitimų. Teismo pirmininkas Laimondas Noreika aptarė teismo finansų būklę ir jų valdymą 2023 metais, taip pat teisėjų darbo krūvį, apylinkių teismų reformą, kuri tiesiogiai palies ir Marijampolės apylinkės teismą – Jurbarko rūmai bus prijungti prie Tauragės apylinkės teismo, o Marijampolės apylinkės teismą sudarys dveji teismo rūmai Marijampolėje ir Vilkaviškyje.

Plačiau apie Marijampolės apylinkės teismo praėjusių metų veiklos rezultatus, bylų nagrinėjimo teisme tendencijas, statistiką, duomenis apie teismo personalą, kvalifikacijos kėlimą, asmenų aptarnavimo teisme ir jo kokybės standarto laikymąsi, teismo finansus, strateginių tikslų įgyvendinimą, teismo ryšius su visuomene ir žiniasklaida kviečiame skaityti Marijampolės apylinkės teismo 2023 metų veiklos ataskaitoje.

 

 

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Buvusiam krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktoriui – prasta žinia iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo
2024-04-12, Generalinė prokuratūra
Teismas paskelbė nuosprendį buvusios šalies vyriausiosios epidemiologės byloje
2024-04-12, Nacionalinė teismų administracija
Teisėjų patiriamas stresas – apie jo priežastis ir galimus sprendimų būdus diskutuos tarptautinėje konferencijoje
2024-04-12, Nacionalinė teismų administracija
Generalinė prokuratūra: Neringos merą ir savivaldybės įmonės direktorių siekęs papirkti verslininkas nuteistas pagrįstai
2024-04-12, Generalinė prokuratūra

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
19:09
12:37
18:26
15:02
16:24
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti