Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Prokuratūros veikla pristatyta Rokiškio bendruomenės atstovams
2024-04-19 , Generalinė prokuratūra

Rokiškio rajono savivaldybėje prokurorai susitiko su Rokiškio rajono bendruomenės nariais. Savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai bei savivaldybės pavaldžių įstaigų atstovai buvo supažindinti su prokuratūros veikla, jos prioritetais bei įgyvendinamais tarptautiniais projektais. Su bendruomenės nariais taip pat kalbėta šiuo metu labai aktualia tema – apie nusikaltimus elektroninėje erdvėje.

Su Rokiškio rajono bendruomenės atstovais susitiko generalinės prokurorės pavaduotojas Saulius Verseckas, Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Donatas Skrebiškis ir Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorė Virginija Kliaugienė.

Tokio pobūdžio susitikimai su bendruomenėmis organizuojami vykdant Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo finansuojamą projektą „Modernios ir atviros prokuratūros kūrimas Lietuvos Respublikoje“.

Generalinės prokurorės pavaduotojas S. Verseckas susirinkusiems pristatė prokuratūros funkcijas, vadovavimo ikiteisminiam tyrimui ir valstybinio kaltinimo palaikymo teisme iššūkius, su kuriais susiduria prokurorai. Jis taip pat apžvelgė Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo finansuojamo projekto metu įgyvendintas veiklas, akcentavo, kuo jos naudingos tobulinant prokuratūros veiklą.

„Įgyvendindami projektą „Modernios ir atviros prokuratūros kūrimas Lietuvos Respublikoje“ siekiame tapti atviresne organizacija, su prokurorų darbu supažindinti kuo daugiau žmonių“, - sakė S. Verseckas (nuotr. tribūnoje).

Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Donatas Skrebiškis (nuotr.) renginio dalyvius informavo apie Panevėžio apygardos prokuratūros veiklą, jos rezultatus, nusikaltimų išaiškinamumo tendencijas.

Rokiškio rajono savivaldybėje susirinkę bendruomenės atstovai susidomėję klausėsi Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorės Virginijos Kliaugienės (nuotr.) pranešimo apie nusikaltimus elektroninėje erdvėje, tokių nusikaltimų prevencijos priemones. Prokurorė atkreipė ypatingą dėmesį į pačių žmonių sąmoningumą bei budrumą, siekiant nepakliūti į sukčiavimu ir kitais nusikaltimais elektroninėje erdvėje užsiimančių asmenų pinkles.

Susitikimo pabaigoje prokurorai atsakė į bendruomenės narius dominančius klausimus, diskutavo susirinkusiems aktualiomis temomis.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Penkiems asmenims pareikšti nauji įtarimai dėl savivaldybių tarybų narių lėšų naudojimo
2024-05-20, Generalinė prokuratūra
Vyras nuteistas už savo sugyventinės nužudymą itin žiauriai
2024-05-20, Nacionalinė teismų administracija
Bus skelbiamas Teisėjų garbės teismo sprendimas
2024-05-20, Nacionalinė teismų administracija
Prokuroro J. L. veiksmai buvo teisėti, teismas nesutiko su ieškovo vertinimu
2024-05-17, Generalinė prokuratūra

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
19:47
15:57
15:21
11:58
23:14
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti