Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Klaipėdietis nuteistas kalėti dėl rūsyje aptiktų narkotinių medžiagų bei viešosios tvarkos pažeidimo
2024-06-12 , Generalinė prokuratūra
Juditos Grigelytės, VŽ foto

Klaipėdoje 25-erių metų vyras nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais bei viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai teismas jam skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Donatas Blinstrubis. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Šis tyrimas buvo pradėtas 2023 metų rugsėjį, kai uostamiesčio teisėsaugos pareigūnai nuvyko patikrinti gautą informaciją apie anksčiau teisto 25-erių metų klaipėdiečio galimai neteisėtą veiklą, susijusią su disponavimu kvaišalais. Vaikinas policijos pareigūnams įkliuvo daugiabučio, kuriame gyvena jo giminaitė, rūsyje, kur ruošė narkotines medžiagas platinimui. Kratos metu rūsyje buvo rasta daugiau nei 140 gramų kanapių, beveik 60 gramų kokaino bei neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas.

Bylos duomenimis, klaipėdiečio bute taip pat buvo rastas ir nešaunamasis ginklas – pneumatinis pistoletas, kuris teisėsaugos pareigūnams padėjo išaiškinti kitą vaikino padarytą nusikalstamą veiką.

Nustatyta, kad, šaudydamas minėtu pistoletu, 2023 metų kovą nuteistasis išdaužė vienų Klaipėdoje esančių komercinių patalpų langą. Šiose patalpose įrengtame bute gyvena už jo draugo nužudymą teisiama moteris.

Vakar Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų priimtu apkaltinamuoju nuosprendžiu 25-erių vyras pripažintas kaltu dėl visų jam inkriminuotų nusikalstamų veikų. Teismas vyrui skyrė 8 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, tačiau teisiamajam pripažinus kaltę ir bylą išnagrinėjus  supaprastinto proceso tvarka, jam paskirta bausmė buvo sumažinta vienu trečdaliu. Klaipėdiečiui paskirta galutinė 5 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Jam taip pat priteista atlyginti neturtinę žalą moteriai, į kurios patalpų langą nuteistasis šovė.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Kauno apylinkės teisme išnagrinėta administracinio nusižengimo byla tarp gyvūnų prieglaudos ir šunį priglaudusios moters
2024-07-19, Nacionalinė teismų administracija
Viešojo intereso gynimas: prokuratūra kreipėsi į teismą dėl Panevėžio miesto, Ignalinos ir Jonavos rajonų savivaldybių tarybos narių nepagrįsto praturtėjimo
2024-07-19, Generalinė prokuratūra
Kaune trys asmenys nuteisti dėl neteisėto migrantų gabenimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną
2024-07-19, Generalinė prokuratūra
Prokuratūros prašymu suimtas sutuoktinės nužudymu įtariamas uteniškis
2024-07-19, Generalinė prokuratūra

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Naujausios diskusijos
16:19
13:12
13:01
12:15
19:54
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti