Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios

Keičiasi Vilniaus regiono apylinkės teismo veiklos teritorija
2024-06-14 , Nacionalinė teismų administracija
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos apylinkių teismų įsteigimo ir jų veiklos teritorijų nustatymo įstatymo pakeitimo įstatymui, bus pakeistos apylinkių teismų struktūros ir jų veiklos teritorijos.

Vadovaujantis įstatymu, Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmai bus prijungti prie Utenos apylinkės teismo. Vilniaus regiono apylinkės teismą sudarys Vilniaus rajono rūmai, Ukmergės rūmai, Trakų rūmai ir Šalčininkų rūmai. Vilniaus rajono rūmų veiklos teritorija apims Vilniaus rajono savivaldybės teritoriją, Trakų rūmų – Elektrėnų savivaldybės ir Trakų rajono savivaldybės teritorijas, Ukmergės rūmų – Širvintų rajono savivaldybės ir Ukmergės rajono savivaldybės teritorijas, Šalčininkų rūmų – Šalčininkų rajono savivaldybės teritoriją.

Gyventojams teismų reformos pokyčiai nesudarys sunkumų, nes kaip ir iki šiol dokumentus galės paduoti ir pasiimti Vilniaus rajono rūmuose Ukmergės g. 322, Vilniuje, Trakų rūmuose Vytauto g. 47, 49, Trakuose, Ukmergės rūmuose Deltuvos g. 17A, Ukmergėje ir Vilniaus g. 29, Širvintose, Šalčininkų rūmuose Vilniaus g. 58, Šalčininkuose. Teismo darbo laikas, dokumentų priėmimo laikas ir tvarka nesikeis.

Primename, kad dokumentus teismui galima pateikti per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt, elektroniniu paštu, paštu ir tiesiogiai teismui paliekant specialioje pašto dėžutėje.

Vilniaus regiono apylinkės teismo vadovybė tikisi, kad pokyčiai bus sklandūs ir lankytojams nesukels nepatogumų.

00
Teismai ir ikiteisminis procesas
Du jaunuoliai iš Latvijos nuteisti dėl neteisėto migrantų gabenimo per Lietuvos valstybės sieną
2024-07-24, Generalinė prokuratūra
Regionų administracinis teismas: tai, kad užsienietis yra nuteistas ir atlieka bausmę įkalinimo įstaigoje, nesuteikia Migracijos departamentui teisės nepriimti jo prašymo išduoti leidimą nuolat gyventi Lietuvoje
2024-07-24, Nacionalinė teismų administracija
Kvaišalus nepilnamečiui platinusiam klaipėdiečiui – laisvės atėmimo bausmė
2024-07-24, Generalinė prokuratūra
Kauno apylinkės teisme išnagrinėta administracinio nusižengimo byla tarp gyvūnų prieglaudos ir šunį priglaudusios moters
2024-07-19, Nacionalinė teismų administracija

Prenumeruoti Infolex savaitės apžvalgą

Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
Naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Jeigu naudojatės „Gmail“ paštu, prašome patikrinti katalogą „Šlamštas“ („Spam“) ir paspausti „Pranešti, kad tai ne šlamštas“ taip įtraukiant „Infolex“ į patikimų siuntėjų sąrašą.
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba
2024-07-23
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Finansų ministerijos
2024-07-22
Naujausios diskusijos
18:40
13:08
17:19
17:04
16:25
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti