Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
Teismų praktikos išaiškinimai archyvas
4/19/2024, Konstitucinis Teismas
Konstitucinis Teismas 2024 m. balandžio 18 d. sprendimu priėmė nagrinėti pareiškėjos Seimo narių grupės prašymą įvertinti teisinio reguliavimo, susijusio su kailinių žvėrelių laikymo ir veisimo specializuotuose ūkiuose (fermose) ūkinės veiklos draudimu, atitiktį Konstitucijai.
4/18/2024, Europos Sąjungos Teisingumo Teismas
Sąjungos konkurencijos teisės pažeidimai: ankstesnė Čekijos senaties tvarka nesuderinama su Sąjungos teise.
4/18/2024, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
Užsieniečių teisinė padėtis: LVAT iš dalies tenkino užsieniečių apeliacinius skundus ir panaikino Migracijos departamento sprendimus įtraukti į SIS II perspėjimus dėl draudimo jiems atvykti į Šengeno zoną 3 metų laikotarpiui.
4/18/2024, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
2024 m. balandžio 18 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje L. L. nuteistas už tai, kad, turėdamas bendrą tyčią gauti lėšų pragyvenimui, iš parduotuvių „Iki“, „Lidl“, „Norfa“, „Rimi“ per septynis kartus pagrobė, o iš parduotuvės „Promo Cash&Carry“ pasikėsino pagrobti įvairių prekių.
4/17/2024, Konstitucinis Teismas
Konstitucinis Teismas nutarimu pripažino, kad Šilumos ūkio įstatymo nuostata, pagal kurią nepriklausomiems šilumos gamintojams, pasinaudojusiems ES parama, privaloma šilumos gamybos kainodara taikoma neterminuotai, prieštaravo Konstitucijai.
4/17/2024, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
2024 m. balandžio 10 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo bylą, kurioje buvo sprendžiama dėl draudimo bendrovės teisės reikalauti iš draudėjo grąžinti dalį išmokėtos sumos, kai draudėjas draudimo sutartyje nustatytu laiku nesumokėjo draudimo įmokos.
4/17/2024, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
Balandžio 16 dieną Lietuvos Aukščiausiajame Teisme lankėsi karo niokojamos Ukrainos teisinių institucijų atstovų delegacija, kuri susitiko su Teismo pirmininke Danguole Bubliene, Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininke Gabriele Juodkaite-Granskiene, Civilinių bylų skyriaus pirmininku Artūru Driuku, civilinių bylų teisėju Andžejumi Maciejevskiu ir baudžiamųjų bylų teisėja Daiva Pranyte-Zalieckiene.
4/17/2024, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
2024 m. balandžio 17 d. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo mišri Baudžiamųjų bylų skyriaus ir Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje septyni asmenys nuteisti už tai, kad veikdami bendrininkų grupe atskleidė įmonės komercine paslaptimi laikomą informaciją, kuri jiems buvo patikėta dėl jų darbo šioje įmonėje, ir taip padarė jai didelę turtinę žalą (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 211 straipsnis).
Infolex paslaugos
Skaičiuoklės
Išeitinės išmokos
Žyminio mokesčio
Notarų paslaugų
Ligos išmokos
Dienpinigių skaičiuoklė
Advokato paslaugų
Kitos skaičiuoklės
Naujausios konsultacijos
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Viešųjų pirkimų tarnyba
2024-04-19
Naujausios diskusijos
23:47
12:51
22:23
14:55
13:07
Naujausi darbo pasiūlymai
Rodyti visus >>
Įkelti naują „Siūlo darbą“ skelbimą >>
Įkelti naują „Ieško darbo“ skelbimą >>
registruotis prisijungti